Friday , 24 September 2021
sadness opportunity
Blocking the sunset on a perfect afternoon

Loe, kuidas tulevad erinevad tähtkujud toime kurbusega?

Aga kas sa oled kursis sellega, kuidas erinevad sodiaagimärgid tulevad toime kurbusega? Igal tähtkujul on selleks oma väljund, kirjutab YourTango.

Jäär: impulsiivne, võib olla vihast pimestatud ja unustada oma normaalse käitumisviisi. Võib olla vastandlik ja mitte eriti entusiastlik.

Sõnn: hoiab omaette, võib toiduga liiale minna või muutuda loiuks. Sõnn on veendunud, et maailm on tema vastu, ta on kannatamatu ja võib kergesti närvi minna.

Kaksikud: mõtleb liiga palju, muutub vaikseks ja jätab mulje, et «on mujal». Kaksikud ei talu hästi kurbust ega taha nende tunnetega tegeleda.
Vähk: emotsionaalne, puudustkannatav ja võib nutta tühiste asjade pärast. Kurbuse ajal võivad teda painata kõhuhädad ja tal tekib tunne, nagu ta ei suudaks kellegagi ühendust luua.

Lõvi: näitab stressisolekut välja, kuid krutib end sisemiselt niivõrd üles, et võib saada närvivapustuse. Ta on kannatamatu ja puudustkannatav, võib soovida jätta märtri muljet.

Neitsi: ta ei pruugi olla väga hea vestluspartner ja võib muutuda üsna otsekoheseks ning vastuoluliseks.

Jaga

Vaata ka:

Tarokaart

Kirsti Timmeri tarokaardid ennustasid Uudo Sepa lahkuminekut ette

Pühapäeval puhkes skandaal Uudo Sepa ümber, kes avalikustas sotsiaalmeedia vahendusel, et läks reisil olles lahku …

auto

SEB majandusanalüütik Mihkel Nestor: Soodne autosõit ei teeni ühiskonna huve

Tugeva lobitöö, hea maksulaekumise ja inflatsioonihirmu tõttu on valitsus otsustanud kütuseaktsiisi tõusu edasi lükata. Kuigi …

Tarokaart

Reede 24.09 Tarokaart on MÜNDID 5

Mündid 5 pole just heade mõjudega kaart. Seetõttu tuleks täna olla valmis mitmesugusteks tagasilöökideks ja …

Henn Polluaas.minuaeg

Jürgen Ligi: EKRE liige Enn Põlluaas on suur naljanumber

Eile toimus esimene “Raua valimisstuudio” otsesaade. Saatejuht Mihkel Raud rääkis Eesti poliitilise raskekahurväega ühiskonnas debatti ja vastakaid arvamusi …