Esmaspäev , 4 detsember 2023
love g98c1c0672 640

Loe, kas sinu või su kallima tähemärk soosib vallalise elu või suhtes olemist

JÄÄR

Jäär on väga iseseisev märk ega kannata, kui keegi teda “aheldada” üritab. Jäär on sündinud juht ja on väga hea meelega vallaline — üksikuna on ta vaba tegema kõike, mida hing ihaldab. Täpselt nii, nagu ta ise õigeks peab.

SÕNN

Sõnnile on iseseisvus ja sõltumatus samuti väga olulised. Kuigi nad suudavad alluda mõnevõrra rohkem kui Jäärad, teevad nad seda ikka vahetpidamata vaieldes ega kannata, kui keegi neid õpetama tuleb. Sõnnidele on oluline järjepidevus, nii et kui nad on suhtes, siis nad tahaksidki igavesti suhtesse jääda ning kui nad on vallalised, siis võiks ka see nii jäädagi.

KAKSIKUD

Kaksikud on energilised, impulsiivsed ja rahutud. Neile ei meeldi olla väga tugevalt kellegagi seotud ja neil hakkab kergesti igav — isegi kui suhe on hea ja õnnelik. Üldiselt eelistavad Kaksikud pigem põgusaid- või lausa üheöösuhteid kui enda väga tugevalt sidumist.

VÄHK

Vähkidega on keerulisem lugu. Ühelt poolt nad hindavad oma iseseisvust ja seega ka vallaline olemist, teiselt poolt on nad jällegi üsna sõltuvad isiksused — neil on vaja, et keegi nende eest hoolitseks ja neid emotsionaalselt toetaks. Seega nad võivad küll hetkeks vallaline olemist nautida, aga üldiselt eelistavad nad alati suhtes olemist.

LÕVI

Kuigi lõvid kujutavad ette, et nad on meeletult uhked ja iseseisvad, ei suuda nad üksi olla. Seda kahel põhjusel: esiteks on nad edevad ja vajavad, et keegi neile kogu aeg komplimente teeks, teiseks saavad nad alateadlikult ise ka aru, et keegi peab nende ülbust ohjeldama. Lõvid on väga harva pikemat aega vallalised.

NEITSI

Huvitavate ja keerukate isiksustena lähenevad Neitsid kõigele analüütiliselt ja oskavad endale vallalise elu kasulikkuse ja praktilisuse väga hästi ära põhjendada. Kui nad siiski soovivad kaaslast, otsivad nad igas kandidaadis pidevalt vigu, nii et suhtes on nad ainult juhul, kui keegi tõesti Neitsi ülinõudlikust kadalipust läbi pääseb.

KAALUD

Vaata ka:

taroskoop minuaeg.com

Taroskoop – Teisipäev 5 detsember 2023

Neitsi (23. august – 22. september) Kaart: ErakTõlgendus: See on hea aeg sisemiseks peegelduseks ja

horoskoop

Horoskoop – Teisipäev 5 detsember 2023

Neitsi Teisipäev on hea päev oma tervise eest hoolitsemiseks. Võid teha trenni, süüa tervislikult või

error: Sisu on kaitstud!