LEITUD: Politsei otsib Tallinnas kaduma läinud 15-aastast Annalooret

TÄIENDUS 2.1.2023 Hea meel on teatada, et Annaloore tuli täna ise koju tagasi, temaga on kõik korras.

POLITSEI- JA PIIRIVALVEAMET

Politsei otsib Tallinnas kaduma läinud 15-aastast Annalooret

Politsei palub abi 15-aastase Annaloore leidmisel, kes lahkus eile keskpäeval Tallinnas asuvast kodust ning kelle asukoht on hetkel teadmata. 

Annaloorel võib olla seljas tumepruun nahkjope, jalas musta värvi alt laienevad püksid ning paksu tallaga tumedad saapad. Tal on musta värvi õlgadeni juuksed, milles on punased salgud. Peas võib Annaloore kanda baretti.

Politsei palub kõigil, kes on Annalooret alates kadumise ajast näinud või teavad tema asukohta, anda sellest teada numbril 112.

Vaata ka:

1280px Kristen Michal 2011

Peaminister Kristen Michal osaleb täna Ukraina toetuseks Kiievis toimuval tippkohtumisel

Eesti peaminister Kristen Michal viibib 24. veebruaril, Venemaa agressiooni kolmandal aastapäeval, Ukraina pealinnas Kiievis koos

roolijoodik

24.02.25 Ööpäevaga tabati 23 roolijoodikut

Eile 23.02.24 toimus 1 inimkannatanutega liiklusõnnetus. Juhtimiselt kõrvaldati 23 alkoholi või narko tarvitamistunnustega sõidukijuhti. Liiklusõnnetused