Sunday , 16 January 2022
tungal

Leelo Tungal: Tõnis Mägi kasutas minu luuleridu halbadel eesmärkidel

Eile avaldas muusik Tõnis Mägi SA Perekonna ja Traditsiooni Kaitseks portaalis Objektiiv ning sotsiaalmeediakanalites videopostituse, milles kutsub inimesi kogunema Vabaduse väljakul toimuvale piirangutevastasele meeleavaldusele. Muusik mainis oma sõnumis ka armastatud kirjaniku Leelo Tungla luuleridu. Selgus aga, et luuletaja käest ei ole tema luuleridade kasutamiseks luba küsitud. “See oli väike ehmatus…” ütles ta telefonikõnes Kroonikale.

Luuletaja Leelo Tungal ütles aga videopostitusest Kroonika ajakirjaniku käest kuuldes, et tema luuleridade kasutamine tuleb talle suure üllatusena.

Muidugi ma ei saa keelata kellelgi lugeda või ka kasutada, aga ma ei ole sellega seotud. Ma olen praegu oma raamatuesitlusel. See oli väike ehmatus, aga noh, mis seal ikka,” ohkas ta raskelt.

Loe edasi SIIT
Allikas. Koroonika

Jaga

Vaata ka:

Tarokaart

Pühapäev 16 jaanuar Tarokaart on MÜNDID KUNINGAS

MÜNDID KUNINGAS kaart näitab, et oled oma elus jõudnud mingi märkimisväärse verstapostini. Nüüd on võimalus …

Martin Helme

Opositsioon on pisarais, politoloog Martin Mölder ütles, et tõenäoliselt jõuab koalitsioon ühise lahenduseni esmaspäeval.

Valitsusliitu kuuluvad Reformierakond ja Keskerakond hakkavad esmaspäeval leevendust otsima kõrgetele energiahindadele. Keskerakonna esimees Jüri Ratas …

numbrid

Maagilised numbrid: 3 ja 7 maailma müütides ja vaimsuses

Inimkond on iidsetest aegadest peale uskunud numbrimaagiasse ning omistanud osale numbritest ja nende kombinatsioonidele suuremat …

Kristi

Kristi Loigo: Minu 19-aastane laps on kahe vaktsiiniga raskelt koroonas, KES VASTUTAB?

Tekst FB:Kristi Loigo Minu 19 a laps on kahe vaktsiiniga raskelt koroonas! Nii, mina tahan …