Erakorralised uudised
Tarokaart

Laupäev 21.01 Tarokaart on  SAUAD 9

Sinu jaoks on täna oluline see, et kõik asjad oleksid kindlalt tasakaalus. Püüad langetada olulisi otsuseid, kuid lähtud siinkohal peamiselt just sellest, et tasakaal oleks tagatud. Sinu jaoks pole praegu oluline see, et kõik ettevõtmised oleksid kindlalt edukad. Lepid ka kaotustega, kuid samas ei tohi kaotused olla ülekaalus, ehk teisisõnu kui oled mõnes asjas võitja ja edukas, siis mõnes teises asjas lepid kaotusega.

Täna on olulisel kohal realistlik mõtlemine. Sa ei sea endale sihiks utoopilisi plaane, mille täitmine võiks kujuneda Sinu jaoks keeruliseks. Kaalutled läbi kõikvõimalikud positiivsed ja negatiivsed arenguvõimalused ning vastavalt sellele langetad täna oma otsuseid.

Lähedaste inimeste heaolu on praegu olulisel kohal. Sa ei karda õigluse eest võidelda ning oma lähedaste eest välja astuda. Nii enda kui lähedaste inimeste kaitse on täna Sulle äärmiselt oluline, kuid see ei tähenda seda, et läheksid selle tulemusena koheselt teiste inimestega tülli. Sugugi mitte. Suudad oma sõnumi viia teisteni sellisel viisil, et Sa ei tekita teistes pahameelt ning Sinu soovidega arvestatakse.

Oled täna tavalisest palju veenmisvõimelisem, mistõttu ümbritsed ennast mitmete selliste inimestega, kes oleksid valmis Sinuga edaspidi koostööd tegema.

Oled täna oma mitmete asjaajamistega tähelepanu keskpunktis. See aga eeldab seda, et oleksid oma valikute ja käitumise osas väga ettevaatlik ja tähelepanelik.

Enda võimetesse ja ideedesse uskumine on täna olulisel kohal. Mida enam hindad ennast, seda enam hindavad Sind ka teised. Oluline on mitte karta võimalikke kaotusi, vaid võtta neid kui ühte võimalust edasiarenemiseks. Praegu pole aeg, kus saaksid teha kompromisse nendes asjades, millesse Sa tõeliselt usud.

Vaata ka:

armastushorokoopminuaeg.com

Armastuse horoskoop – Reede 12 aprill 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill): Täna võib su armastusel olla eriline sügavus ja intensiivsus.

taroskoop minuaeg.com

Taroskoop- Reede 12 aprill 2024

Täna on eriline päev, täis armastuse ja valguse energiat. Inglid kutsuvad teid üles avama oma

error: Sisu on kaitstud!