Sunday , 16 January 2022
Paavsfancscs

KUUM: Paavst Franciscus: Lastetud inimesed ei tohiks hakata loomaomanikeks

Kolmapäeval Vatikanis toimunud üldaudientsil tuli Paavst Franciscus avalikkuse ette vastuoluliste kommentaaridega. Katoliku kiriku pea arutas lapsevanemaks olemist ning hurjutas neid lastetuid inimesi, kes hangivad endale koera või kassi.

„Täna näeme me üht isekuse vormi. Me näeme, et mõned inimesed ei taha saada lapsi. Mõnikord on neil vaid üks, ent neil võivad lapsi asendada koerad ja kassid. See võib panna inimesi naerma, ent tegu on reaalsusega,“ märkis paavst. Tema sõnul on selline praktika „isaduse ja emaduse eitamine“ ning „võtab meilt inimlikkuse“.

Franciscus ütles, et inimesed, kellel pole võimalik bioloogilistel põhjustel lapsi saada, peaksid kaaluma lapsendamist. Paavst, kelle alluvuses tegutseb loetamatu arv lastetuid vaimulikke, kutsus inimesi üles lapsevanemaks saamist „mitte kartma“.

Loe edasi SIIT
Allikas. Õhtuleht

Jaga

Vaata ka:

Tarokaart

Pühapäev 16 jaanuar Tarokaart on MÜNDID KUNINGAS

MÜNDID KUNINGAS kaart näitab, et oled oma elus jõudnud mingi märkimisväärse verstapostini. Nüüd on võimalus …

Martin Helme

Opositsioon on pisarais, politoloog Martin Mölder ütles, et tõenäoliselt jõuab koalitsioon ühise lahenduseni esmaspäeval.

Valitsusliitu kuuluvad Reformierakond ja Keskerakond hakkavad esmaspäeval leevendust otsima kõrgetele energiahindadele. Keskerakonna esimees Jüri Ratas …

numbrid

Maagilised numbrid: 3 ja 7 maailma müütides ja vaimsuses

Inimkond on iidsetest aegadest peale uskunud numbrimaagiasse ning omistanud osale numbritest ja nende kombinatsioonidele suuremat …

Kristi

Kristi Loigo: Minu 19-aastane laps on kahe vaktsiiniga raskelt koroonas, KES VASTUTAB?

Tekst FB:Kristi Loigo Minu 19 a laps on kahe vaktsiiniga raskelt koroonas! Nii, mina tahan …