Wednesday , 24 July 2024
Erakorralised uudised
Taavi Roivas

KUUM:  Brigitte teab Taavi Rõivastest midagi, mida avalikult pole öeldud 

Eesti tuntud meediapersoon Brigitte Susanne Hunt tõi hiljuti kuulajateni oma värskelt käivitatud podcast’i, kus ta esimeses osas võtab luubi alla enda läbielatud möödunud aasta keerukamad hetked.

Üheks aruteluteemaks kerkis esile ka TV3 glamuurne sügispidu, millest Hunt räägib üksnes salapäraste vihjetega. 2023. aasta sügisel toimunud üritus Lillepaviljonis tõi kokku Eesti meelelahutusmaailma silmapaistvaimad tegelased, sealhulgas Taavi ja Luisa Rõivase, kes saabusid üheskoos.

Õhtu jooksul siirdus Taavi siiski veetma aega noore näitleja Desiree Mummi seltsis, kellega koos nauditi tantsu ja vestlusi, Taavi hoolitsedes samal ajal, et Desiree joogiklaas ei jääks tühjaks.

Ent mingil hetkel oli Desiree seltskonnast kadunud, ja pidu hõredamaks muutudes tõusis esile, et Taavi uueks kaaslaseks on saanud Brigitte Susanne Hunt. Ootamatu paar leidis tee meeste tualettruumi, kus nad viibisid ligikaudu kümme minutit, kuid selle aja jooksul toimunu detailid on mõlemad osapooled jätnud enda teada.

Loe edasi SIIT

Alliaks Kroonika

Vaata ka:

Blue Breaking News YouTube Channel Art

Valitsus andis Riigikogu ees ametivande

Valitsus andis täna Riigikogu ees ametivande ja astus ametisse. Suulise ametivande andis peaminister Kristen Michal

Blue Breaking News YouTube Channel Art

Transpordiameti ja Politsei- ja Piirivalveameti Pärnu jõe ühisreid tuvastas mitmeid rikkumisi

Transpordiameti väikelaevade üksuse inspektorid tegid koos Politsei- ja Piirivalveameti veepatrulliga eelmisel laupäeval Pärnu jõel ühisreidi