Laupäev , 3 juuni 2023
Erakorralised uudised

Kunagiste sõbrannade Mallu Mariann Treimanni ja Triinu Liis McNairni vahel taas tülid…

Paistab, et suhted kunagiste sõbrannade Mallu Mariann Treimanni ja Triinu Liis McNairni vahel pole aja jooksul soojenenud. Laupäeval teritas Mallukas oma blogis hammast Triinu Liis McNairni kallal, viidates, et tolle TikTokis tehtud otseülekannet oli ebameeldiv vaadata. Triinu Liis on kunagise sõbranna teravast blogipostitusest aga hämmelduses ja kutsub Mallukat üles mõistlikkusele.

Blogija Mallu Mariann Treimann ning sisulooja Triinu Liis McNairn olid aastate eest lähedased sõbrannad. Alates hetkest, mil Triinu Liisi ellu saabus Austraaliast pärit (eks)mees Justin, on naiste omavaheline läbisaamine olnud kõike muud kui soe ja sõbralik. Nimelt ei teinud Mallukas kunagi saladust, et talle sõbranna toonane mehevalik ja edasine elukäik sugugi ei meeldinud.

Laupäeval tegi Mallukas oma populaarsesse blogisse Triinu Liisi kohta postituse, mida jagas ka Facebookis. Nimelt sattunud naine TikTokis nägema Triinu Liisi otseülekannet. Mallukas sõnab oma blogi Facebooki kontol ja blogis, et otseülekandest nähtu sarnanenud vaatepildiga, justkui näinuks „vana sõpra kuskil parmukarjas, ilma hammasteta, ennast täis kusnuna, kes sulle tervitussõnu möriseb“.

Loe edasi SIIT

Alliaks. Õhtuleht.ee

Vaata ka:

MERILY TIMMER: paljud inimesed kardavad, et see on neile peale pandud

Merily Timmer võttis lahkamisele teema, mis tihtipeale inimeste seas aktuaalne on. Selleks on sõnamised ja …