2.3 C
Tallinn
Pühapäev 29. jaanuar 2023
HoroskoopKuidas tulevad tähtkujud toime oma kurbusega?

Kuidas tulevad tähtkujud toime oma kurbusega?

Jäär: impulsiivne, võib olla vihast pimestatud ja unustada oma normaalse käitumisviisi. Võib olla vastandlik ja mitte eriti entusiastlik.

Sõnn: hoiab omaette, võib toiduga liiale minna või muutuda loiuks. Sõnn on veendunud, et maailm on tema vastu, ta on kannatamatu ja võib kergesti närvi minna.

Kaksikud: mõtleb liiga palju, muutub vaikseks ja jätab mulje, et «on mujal». Kaksikud ei talu hästi kurbust ega taha nende tunnetega tegeleda.

Vähk: emotsionaalne, puudustkannatav ja võib nutta tühiste asjade pärast. Kurbuse ajal võivad teda painata kõhuhädad ja tal tekib tunne, nagu ta ei suudaks kellegagi ühendust luua.

Lõvi: näitab stressisolekut välja, kuid krutib end sisemiselt niivõrd üles, et võib saada närvivapustuse. Ta on kannatamatu ja puudustkannatav, võib soovida jätta märtri muljet.

Neitsi: ta ei pruugi olla väga hea vestluspartner ja võib muutuda üsna otsekoheseks ning vastuoluliseks.

Kaalud: teda painab ebastabiilsus ja tujukus, ta ei soovi eriti suhelda. Sageli tekib lootusetuse tunne, kuid ta üritab olla õnnelik ja vaoshoitud.

Skorpion: muutub vaenulikuks, hoiab omaette ja võib esineda vihahoogusid. Teda painavad melanhoolia ja paranoia, mõtted muutuvad tema jaoks hirmutavaks.

Ambur: on loid ja võib kasutada mõnuaineid, et reaalsusest pääseda. Muutub kurvana tõsiseks ja on pinges, muretseb tulevikule mõeldes väga palju.

Kaljukits: pole motiveeritud, tekib lootusetuse tunne ja ta mõtleb liiga palju. Võib jätta väga ärksa mulje, kuna sunnib end muudkui edasi liikuma, kuigi miski ei suuda talle muljet avaldada.

Veevalaja: on rahutu ja vaikne. Hoiab omaette ega soovi kellegagi suhelda, kuigi ta võib jätta mulje, et on rõõmus.

 

Kalad: tal tekivad kinnisideed ja meenuvad kõik halvad asjad, mis on tema elus aset leidnud. On ärevil, üksi ja «tunneb kõike».

Foto. Milada Vigerova

Veel artikleid