Esmaspäev , 4 detsember 2023
woman

Kuidas suhet mitte rikkuda?

Suhete maailm on sageli kaootiline ja mõistetamatu. See, mis meeldib ühele, ei pruugi üldse meeldida teisele.

Leida enda kaaslaseks keegi, kelle jaoks oled valmis kulutama oma aega ja närve, on raske töö. Ja töö vilju tahavad kõik nautida. Mees.eu pakub välja 6 teemat, millele oma suhetega seoses tuleb tähelepanu pöörata,et mitte leida ennast taas üksikuna.

1. Ära ole kriitiline

On öeldud, et konstruktiivne kriitika on alati positiivne. Selline ütlus kehtib kõigi teiste, kuid mitte sinu tüdruksõbra kohta. Teame ju kõik, kuidas mõjub suhtele üksteise kritiseerimine ja negatiivne suhtlemine („miks sa seda lipsu kannad“, „miks sa sõpradega jälle väljas käisid“ jne). Lisaks omavahelisele nääklemisele, tunnevad ennast halvasti ka teie sõbrad ja tuttavad.

Hoia ennast tagasi! Kui segad alatasa temakese jutule vahele, kommenteerid tema tehtud sööki või tema sõbrannasid, siis ei ole teie suhtel tulevikku. Kõik naised tahavad aega veeta ju mehega, kes teeks oma kaaslase hea enesetunde nimel paljutki. Ja targem on oma arvamust avaldada ainult siis, kui seda küsitakse! Ära tuleb tabada lihtsalt õige hetk, et mitte „tuhvlialuseks“ jääda.

2. Karjäär pole kõige tähtsam

Sulle on tähtis sinu töö. Kindlasti on ka sinu naine uhke, et sul tööl hästi läheb – sind edutatakse ja sa teenid head palka. Teisest küljest on töö üks populaarsemaid suhtelõhkujaid, sest pikad tööpäevad ja töö koju kaasa võtmine ei meeldi mitte kuidagi ühelegi naisele. Naine järeldab oma loogikaga kiiresti, et sinu jaoks on ainus püha asi töö, mitte tema.

Kuigi naiste jaoks on tähtis, millega nende mehed tegelevad ja kui palju teenivad, tahavad nad ka, et nendest välja tehtaks. Ja pealegi, mis lõbu sul kokkuvõttes on sellest, kui sul on palju raha ja võimu, kuid pole kedagi, kellega oma õnne jagada?

3. Petmine on alatu

Oma kaaslast võib petta mitmel viisil. Füüsilise petmise puhul on näiteks võimalus temaga seksimisest keelduda, tuues põhjenduseks tervisehädad. Hoopis tõsisem petmiseviis on aga emotsionaalne petmine, kus näiteks käid oma suhte kõrvalt kohtamas mõne teise toreda neiuga. Õige naine märkab varem või hiljem, et ega sa puhas poiss ei ole.

Vaata ka:

taroskoop minuaeg.com

Taroskoop – Teisipäev 5 detsember 2023

Neitsi (23. august – 22. september) Kaart: ErakTõlgendus: See on hea aeg sisemiseks peegelduseks ja

horoskoop

Horoskoop – Teisipäev 5 detsember 2023

Neitsi Teisipäev on hea päev oma tervise eest hoolitsemiseks. Võid teha trenni, süüa tervislikult või

error: Sisu on kaitstud!