Teisipäev , 16 aprill 2024
Erakorralised uudised
veendu et te molemad olete valmis suhet paastma

Kuidas päästa suhet, mis on jooksmas karile?

Kuidas päästa suhet, mis on jooksmas karile?

Kas tunned, et sa ei ole kaaslasega enam nii õnnelik kui vanasti? Kas tunned, et tülitsete liiga tihti, partner ei mõista sind ja teil pole enam omavahel millestki rääkida? Sellises olukorras võib juhtuda, et suhe on muutumas liiga nõrgaks ja suhe on jooksmas karile. Kuidas aga sellist suhet päästa ja kuidas olla uuesti armsama kõrval õnnelik? Toome sinuni lihtsad võimalused, et päästa suhet, mis on jooksmas karile.

1. Ole iseenda vastu aus. Kõige esimese sammuna pead olema iseenda vastu aus, et sul avaneks võimalus iseend paremini mõista. Kas sa tõesti soovid oma suhet päästa või kardad sa lihtsalt üksinda olla? Ole iseendas kindel, et soovid suhet päästa õige eesmärgi nimel, mitte lihtsalt seetõttu, et kardad suuri muutusi või üksildust.

2. Veendu, et te mõlemad olete valmis suhet päästma. Suhet on võimalik päästa vaid juhul, kui mõlemad partnerid soovivad suhet päästa ja kui nad on koos valmis suhte nimel pingutama. Suhte päästmine ei ole kunagi ühe inimese vastutus.

3. Märka seda, mis on teie suhtes õigesti ja mis on valesti. Esialgu võib tunduda, et suhtes on kõik valesti, kuid kindlasti leidub seal ka häid asju – vastasel juhul ei oleks te koos nii kaugele jõudnud. Märka seda, mis on teie suhtes õigesti ja mis on valesti. Head asjad annavad sulle tuge ja lootust üheskoos edasi minna ja proovida suhet päästa. See, mis on suhtes aga valesti, annab sulle teada, mille kallal peate täpsemalt tööd tegema.

4. Räägi partnerile oma vajadustest. Kui soovid suhet päästa ja teha edusamme paremuse poole, pead avameelselt rääkima kallimale, mida sa vajad ja mida sa temalt ootad. Ütle partnerile, mis on teie suhtes valesti, mida peaksite teisiti tegema ja millist käitumist sa temalt tulevikus ootad. Vaid oma mõtetest ja tunnetest rääkimine annab võimaluse üksteist paremini mõista ja päästa katkist suhet.

5. Proovige koos leida parimaid kompromisse. Jah, suhte päästmiseks pead olema partneri vastu avameelne ja oma vajadustest rääkima, kuid samuti pead sa kallimat kuulama ja tema vajadustega arvestama. Te peate koos leidma parimad lahendused, millega te olete mõlemad rahul. Nii avaneb teil võimalus edukalt suhet päästa ja olla uuesti koos õnnelikud.

6. Veetke rohkem aega koos. Suhe saab tugevamaks muutuda vaid siis, kui veedate üksteisega rohkem aega koos. Ühine kvaliteetaeg annab teile võimaluse omavahel suhelda ja muudab teid lähedasemaks. Korraldage romantiline õhtusöök kodus, minge jalutama, mängige lõbusaid lauamänge, vaadake üksteise kaisus filme, korraldage piknik, küpsetage magusaid kooke, planeerige mõni reis või minge tennist mängima.

7. Näita, et sa armastad teda. Igas suhtes hakkab kirg pikapeale jahenema ja romantika hääbuma. Kui soovid aga suhet päästa, pead kallimale iga päev tõestama, et armastad teda. Hellita oma kõige kallimat, hoolitse tema eest ja muuda iga päev tema jaoks eriliseks. Tee armsamale pisikesi kingitusi, et näidata, kui palju sa temast hoolid. Näita oma armastust tegudega ja tõesta kaaslasele, et soovid just temaga koos olla.

8. Õpi andestama. Suhet ei ole võimalik päästa, kui sa ei suuda partnerile andestada. Kui kallim on käitunud valesti, mistõttu oled haiget saanud, räägi kaaslasele oma tunnetest. Anna partnerile märku, mis sind riivas ja millist käitumist sa temalt tulevikus ootad. Ja kui kallim mõistab oma viga ja palub sinult andeks, siis pea alati meeles, et suhte päästmiseks pead õppima andestama ja laskma minevikust lahti.

9. Meenuta uuesti, miks te armusite. Maailmas on nii palju inimesi, kuid sa valisid tema. Tuleta meelde, miks sa just temasse armusid ja meenuta häid aegu, mis teil olid. See aitab sul meeles hoida, et oled partneriga koos kindla põhjusega ja et sa armastad teda. Nüüd on vaja lihtsalt mõista, mis läks valesti ja kuidas neid vigu parandada.

10. Ole valmis pöörduma suhtenõustaja poole. Kui tunned, et suhte päästmine käib üle mõistuse, on tark küsida abi ka suhtenõustajalt. Mõnikord on vaja just kolmandat erapooletut osapoolt, kellel on piisavalt kogemust ja väljaõpet, et jagada õpetlikke kommentaare, väärtuslikke hinnanguid ja kasulikke mõtteid.

Suhted on väga õrnad, mistõttu vajavad nad erilist hoolt ja tähelepanu. Igas suhtes on nii tõusud kui ka mõõnad, kuid rasketel hetkedel on kõige olulisem kallimale toeks olla ja ühise suhte nimel võidelda. Seega – kui tunned, et suhe on jooksmas karile, ole valmis oma suhet päästma, sest armastus on seda võitlust väärt.

Vaata ka:

minuaeg.com uudised

Regionaalminister Madis Kallas lahkub ametist

Regionaalminister Madis Kallas andis täna teada, et lahkub regionaalministri ametist. Kallase volitused ministrina lõppevad täna

ingel

Ingli sõnum – Teisipäev, 16. aprill 2024

Tere tulemast tänase inglisõnumi juurde! Täna toob ingel Metatron teile sõnumi usaldusest ja jumalikust juhatusest.

error: Sisu on kaitstud!