Wednesday , 1 December 2021
photo 1505147704403 c2caf85db293

Kuidas muuta oma sõpraderingi?

Võib-olla on põhjuseks see, et nad peavad lauamängude mängimist parimaks võimaluseks reede õhtuid veeta – ja nii nädalast nädalasse.

Või ehk viskavad nad su üle nalja ja rikuvad su šansid iga kord, kui püüad tantsupõrandal mõnele seksikale naisele läheneda. Või siis ei ole nad kunagi tööl käinud ja ei kavatsegi seda teha, samas kui sina pead tööle pühendama 15 tundi päevas.

Sõltumata sellest, kas sa ei sobi enam oma sõpradega või tahad lihtsalt olla avatum ja tutvusringkonda laiendada, on vanade sõprade väljavahetamise trikk täiesti võimalik.

Isegi kui teie sidemed lähevad tagasi lapsepõlve, poisikeste kamraadluse aegadesse, ei tohiks kunagi lubada tutvusringkonnal ennast ahistama hakata. Märkus: seda vahetust ei peaks ette võtma ainult sel põhjusel, et su tüdruksõber su sõpradele ei meeldi.

Uued sisse!

Käi uutes kohtades

Oma lemmikkõrtsi on raske maha jätta, eriti kui olid seal sama tuntud nagu Norm telesarjastCheers, aga kindlasti on võimalik leida mõni uus koht, kus igaüks sind nimepidi ei tunne. Ning uues kohas on alati ka uusi inimesi, nii mehi kui naisi – kuid naiste köitmisega tegeleme mõnel teisel korral.

Praegu on sinu ülesanne leida uusi sõpru, nii et mine mõnda uude kõrtsi ja arenda sealsete meestega seltskondlikku vestlust spordist, autodest, filmidest, meesteajakirja uuest kaanetüdrukust või mis tahes muust teemast, mis sind paelub.

Kui käid alati ainult ühes ja samas kohas, piirad sellega ka kohatavate inimeste arvu, ning kui käid seal alati sama seltskonnaga, ei avanegi sul võimalust uute

inimestega juttu teha.

Ole iseseisev

Võta harjumuseks teha asju omapäi. Kui seni käisid spordisaalis alati ühe kindla sõbraga, hakka edaspidi käima üksinda; see suurendab tõenäosust, et saad mõne uue inimesega jutu peale.
Otsi uusi huvialasid

Kui tahad leida uut sõpradegruppi, liitu mõne ühist tegevust harrastava ühinguga. Golfiklubi oleks suurepärane valik, aga kui soovid midagi vähem kulukat, võid minna mõne oma kandi jalg- või korvpalliklubi treeningutele.

Ole korraldaja

Kui sa pole kunagi võtnud aega oma töökaaslaste tundmaõppimiseks või töötad oma boksis ja keegi sind ei tunne, näita initsiatiivi ja algata kolleegide seas kihlveovõistlus või paku välja, et võiksite hakata käima kord kuus sinu juures pokkerit mängimas.

Minge pärast tööd ühele joogile

Veel üks võimalus kolleegidega suhtlemiseks on minna ja võtta pärast tööd koos mõni jook.Ära ainult hakka teisi töökaaslasi taga rääkima, muidu võid järgmisel päeval avastada oma toolilt mõne knopka.

Avarda oma mõtlemist

Kui oled tavaliselt üsna kitsa mõtlemisega tüüp, kelle sõbraks saavad ainult vähesed väljavalitud, on ehk aeg mõnes eelarvamusest vabaneda ja sõbruneda inimestega, kellega sa muidu ei räägikski. Jah, isegi kui oled veendunud PC austaja, võid ometi läbi saada ka Maci pooldajaga.

Loomulikult peaksid sul sõpradega olema sarnased huvid, kuid selleks et oma tutvusringkonda muuta, pead siiski olema veidi avatuma mõtlemisega.

Vanad välja

Nüüd sa siis tead, kuidas oma sõpraderingi laiendada ja leida endale uus kodune nišš, aga kuidas jätta oma elust välja senised kaaslased?

Võid küll kasutada lapsikut lahendust ja hakata sõprade kohta inetuid kuulujutte rääkima või nende ees tujutsema, kuni nad sind endi seas enam näha ei taha, kuid nii võid lisaks uutele sõpradele saada ka uued vaenlased.

Parim lahendus on aeglaselt ja järk-järgult sõpradest eemalduda, pühendades aina rohkem aega oma uutele huvidele. Lihtsam on öelda, et sa ei saa nendega välja tulla, kuna sul on tähtis golfimäng või veedad aega koos töökaaslastega, kui neile teada anda, et oled nende seltskonnast välja kasvanud.
Ei ole vaja ust vanadele sõpradele täielikult sulgeda ja kõiki sildu põletada – kui sa pole just veendunud, et nad on väärtusetud ja neil pole sulle midagi pakkuda – nii et püüa lihtsalt aegamisi neist eemalduda. Kui nad sulle helistavad, helista tagasi ja ole viisakas, aga ära algata midagi. Ja isegi kui tunned, et pead vanale kambale oma käitumist selgitama, ütle lihtsalt, et oled muutunud ja sul on nüüd oma tutvusringkond ja uued huvid.

Uus seltskond

Igaüks tunneb aeg-ajalt vajadust oma sõpraderingi muuta; püüa vaid hoida alles need inimesed, kes sulle tõesti midagi tähendavad, ja ütle teistele adjöö.

Jaga

Vaata ka:

heather mount 8c3zjKrkkBA unsplash scaled

6 asja suhtes, mis näitab et teie suhe partneriga on täiuslik

Kui sina ja su partner olete harjunud oma suhetes neid asju ütlema, pole teil tõenäoliselt …

107

10 ägedat ideed euroaluste taaskasutamiseks

Euroalused on üsna praktilised, kuna muudavad interjööri loomingulisemaks ja maalähedasemaks. Siin on mõned ideed euroaluste …

Nimetu kujundus

Nina kuju räägib nii mõndagi inimese iseloomu kohta!

Vaata peeglisse, millisele nina kujule sarnaneb sinu nina ja uuri välja, mida see sinu kohta …

Tarokaart

Kolmapäev 1.12 Tarokaart on SAUAD PAAŽ

Oled täna tavalisest tundlikum, loovam ja kirglikum. Keskendud oma tegemistele täielikult ning püüad oma plaanid …