Huvitavat

Kuidas mehest kõik teada saada tema Facebooki pildi järgi?

Selle järgi, milline pilt seisab mehe Facebooki lehel, on võimalik nii mõndagi tema iseloomu kohta öelda…

 

 

Kunstlik foto

902513 38539132 1

Kui hästi valitud rakurss! Ja nii professionaalne valgustus… Pildi kommentaarides küsib nii mõnigi, milline fotograaf on selle pildi teinud. Võimalik, et see mees on ise professionaalne fotokunstnik või on selleks üks tema sõpradest. Kõige tõenäolisem on aga see, et ta lihtsalt tahab romantiliste naiste tähelepanu köita. Sellise foto all on sageli peidus tõeline perfektsionist, täiuslikkuse tagaajaja. Ta hindab kõrgelt kvaliteetset toitu ning riideid. Naiste suhtes on ta hooliv ning siiras, kuid sellist meest on väga raske vallutada.
Enesekindel hoopleja

30507bqeplyrhka

Ta poseerib kui enesekindel modell, valides sageli ebaharilikud või naljakad rakurssid. Püüab rõhutada oma suuri lihaseid või siis tundlikke huuli. Ta on pildi tähtsaim osa ega vali pildistamiseks mingeid kunstlikke kohti. Sageli teeb ta endast ise pilte kas vannis või ühiskäimlas, muretsemata esteetika pärast. Lõppude lõpuks tekib paljudel küsimus, kas ta teeb seda suure enesearmastuse või lootusetu üksinduse pärast? Esimene on palju tõenäolisem – ta otsib naist, kes hakkab teda jumaldama ning on võimeline taluma tema egoismi ja truudusetust.

 

Naljakad joonised

dreamstimefree 1220327

Joonised ei pea olema tegelikult ilmtingimata naljakad, aga siiski kindlasti joonised või multikategelased. Tema profiilipildiks võib olla ükskõik milline kunstiteos – alustades ämblikmehest ja lõpetades staaride karikatuuridega.Tegemist on idealistiga. Ta on mitmekülgne ja huvitav inimene, kelle hobide ajalugu on võimalik Facebooki piltide alusel järgida. Tõsi küll, tal ei pruugi jääda naise jaoks piisavalt aega, sest enamik aega läheb tal oma harrastuste ning facebooki piltide otsimise peale. See-eest on ta romantiline ja abivalmis.

 

Alati liikumises

484292ih2zoz65g

Kas näed seda pisikest snowboardiga siluetti suure mäe taustal? Saa tuttavaks – see on sinu potentsiaalne prints. Reeglina paneb ta üles spordi- või transporditeemalisi fotosid. Ta on alati liikumas, seetõttu on peaaegu võimatu tema välimusest aimu saada. See-eest ei hakka temaga igav, kuigi tal võib esineda äkilisi tujumuutusi. Sageli on ta truudusetu, sest uus atraktiivne naine pühib endise armsama kiiresti mälust. Aga kui sinagi harrastad sporti, võite üles ehitada tugeva ja pikaajalise suhte.
Mina sõbraga

Sellise mehe puhul on sul alati olemas suurepärane võimalus vaadata nii tema enda kui ka tema parima sõbra pilte. Vaata, kui imeline tugeva mehesõpruse näide: isegi sotsiaalvõrkudes koos! Aga kas ta ei püüa hoopis väita, et tal ei ole peale sõprust midagi vaja? Kas oled valmis selleks, et isegi olles armunud, hindab ta siiski kõige rohkem sõprust. Tähelepanu, ta on soolise võrdõiguslikkuse vastane: ta tahab naiselt seksi, armastust ning soojust, kuid ei ole valmis midagi vastu andma. Oma elus jätab ta õrnema sugupoole esindajatele vägagi tähtsusetu rolli.

 

Pidu alatiseks

33449wnar2ckllw

Tema pilt on justkui võetud mingi ööklubi reklaamist. Fotol on olemas nii päikeseprillid, alkohol kui ka paar kena blondiini. Sellise inimese kõrval võid unustada romantikas ja mõnusad koosveedetud õhtud. Valmista ette napid riided ja peitepulk, et varjata kuidagi hommikust väsimust. Ta on igavene pidutseja ega kavatse naise pärast oma elustiili muuta. Ta väärtustab kõige rohkem optimismi, sest teistmoodi elamist ei kujuta ta lihtsalt ette. Laisa iseloomu tõttu ei meeldi tal eriti töötada, kuid see-eest oskab ta õigel ajal ülemuse käest palgakõrgendust küsida, nii et rahapuudust tal ette ei tule.

 

Kehaosad esiplaanis

493933hyq11htup

Mees, kes toob esile oma ilusat keha või kehaosi, on väga püüdlik ja kannatlik, sest ka oma keha kallal töötamine pole nõrkade inimeste jaoks. Ta käib jõusaalis vähemalt 3 korda nädalas ning loomulikult on tal nii mõndagi teistele näidata. Kui sind köidavad nii tema pühendumus kui ka seksuaalsus, siis on ta just sinu jaoks loodud. Tõsi küll, sõna süsivesikud ja šokolaad pead tema juures ära unustama. Ära imesta sellegi üle, kui ta hakkab tundide kaupa oma peegelpilti imetlema või sinu ebatäiuslikku figuuri kritiseerima.

pildid: freedigitalphotos.net, dreamstime.com

Jaga
Back to top button