Teisipäev , 16 aprill 2024
Erakorralised uudised
paola chaaya eAkjzXCU0p0 unsplash scaled

Kuidas leida iseennast pärast lahkuminekut?

Kuidas leida iseennast pärast lahkuminekut?

Lahkuminek võib sind murda, sest sa kaotad oma elust inimese, keda sa armastasid ja usaldasid siin maailmas kõige rohkem. Sa tunned, et sa oled nagu kukkunud sügavasse auku ega tea, kuidas sealt uuesti välja ronida. Sa oled armastuses pettunud, sa oled saanud liiga palju haiget ja sa sooviksid kõige eest ära põgeneda. Kui sina tunned, et ei oska pärast lahkuminekut mitte kuidagi oma eluga edasi minna, siis oled õiges kohas. Järgnevalt toome sinuni kasulikud nõuanded, kuidas leida iseennast pärast lahkuminekut, et olla taas õnnelik.

Luba endale aega kurvastamiseks

 

Iga lahkuminek on valus, kuid sa ei pea sellest kõigest üle saama paari päeva või paari nädalaga. Kui sa tunned, et tahaksid nutta, siis lase pisaratel voolata. Kui sa tunned, et soovid end maailma eest peita ja vaadata kurvastades kodus romantilisi filme, siis luba seda endale. Ära kiirusta lahkuminekust ülesaamisega, vaid meenuta iseendale, et haavade paranemine võtab aega. Ühel hetkel sa lihtsalt tunned, et pisarad on saanud otsa ja sa tunned end palju paremini, mistõttu saad tasapisi hakata oma eluga edasi liikuma.

Lõpeta iseenda süüdistamine

Suhte hävinemine ei ole ainult sinu süü, nii et lõpeta iseenda süüdistamine. Sellised negatiivsed mõtted teevad sind ainult kurvemaks ega muuda sinu enesetunnet kuidagi paremaks. Kui sa võitlesid lõpuni välja, et teie suhet päästa, siis peaksid olema enda üle uhke. Sa saad elada mõttega, et sa ei andnud liiga kergelt alla, vaid sa andsid endast parima, et teie suhet parandada. Nii et, ära ole enda vastu liiga karm ja lõpeta enda süüdistamine.

Proovi oma mõtted lahkuminekust eemale saada

 

Jah, sa tunned pärast lahkuminekut meeletut kurbust ja igatsust, kuid sellest mõtlemine ei muuda mitte midagi paremaks. Kui soovid pärast lahkuminekut eluga edasi liikuda, siis proovi kuidagi oma mõtted saada lahkuminekust eemale – mine trenni, saa sõpradega kokku, tee remonti, mine šoppama või alusta aiatööga. Veeda aega lähedaste inimestega, kes on sulle toeks ja kes on sinu jaoks alati olemas. Samuti proovi olla füüsiliselt aktiivne, sest sport aitab imehästi viia halvad mõtted eemale ning hoida sind terve ja ilusana.

Käitu väärikalt, sest targem annab järele

Ühel hetkel tunned, et valu ja kurbus on asendunud vihaga, millega omakorda kaasneb soov kättemaksuks. Sa tahad oma eksile kätte maksta ja talle haiget teha. Kui sa jõuad pärast lahkuminekut sellisesse faasi, siis tuleta endale meelde, et see on vaid ajaraiskamine ja see pole seda väärt. Ära helista oma eksile 20 korda päevas, et karjuda talle vihaselt, kui suure vea ta tegi, et ta lasi sul minna. Ära mine oma eksi ukse taha, et teda süüdistada ja sõimata. Ära korralda stseene, vaid käitu väärikalt ja ole sina see, kes annab järele.

Keskendu iseendale

Suhetes on vaja teha kompromisse ja olla partneriga meeskond, kuid nüüd on sul ideaalne aeg olla iseseisev ja pisut isekas. Sa võid langetada kõik otsused üksinda ning sa võid teha just seda, mida sa teha tahad. Mine ülikooli, keskendu karjäärile, alusta kokanduskursustega, leia endale uus spordiala, kohtu sõpradega, mine laulukoori laulma, loe raamatuid, alusta blogimisega, tee remonti või mine reisima. Leia oma kirg ning tegele just nende tegevustega, mis pakuvad sulle enim rõõmu ja mis muudavad sind tõeliselt õnnelikuks.

Väldi temaga igasugust kontakti

Tõenäoliselt on kõige parem vältida pärast lahkuminekut eelmise kallimaga igasugust kontakti. Ta tegi sulle haiget ja sa peaksid hoidma end temast võimalikult kaugele, et sinu haavad saaksid uuesti kokku kasvada. Ära saada talle sõnumeid, ära helista talle ja ära jälgi tema elu sotsiaalmeedias. Palju parem on mitte teada, millega sinu eks tegeleb, sest sa võid avastada, et sinu eelmine kallim on oma eluga palju kiiremini edasi liikunud kui sina. Proovi vältida oma eksiga igasugust kontakti ja proovi ta oma elust täielikult välja lülitada, sest temaga suhtlemine muudab vaid edasiliikumise palju raskemaks.

Ära anna kunagi armastuses alla

Mõned inimesed, kes on korra haiget saanud, loobuvad armastusest, sest nad kardavad uuesti haiget saada. Kuigi armastuses võib alati haiget saada, siis elu ilma armastuseta on veelgi valusam. See, et üks inimene tegi sulle haiget, ei tähenda koheselt, et kõik teised teevad sulle samuti haiget. Ära anna armastuses mitte kunagi alla, sest tõeliselt väärtuslikud asjad ei tule kunagi kergelt. Armastuse leidmine on tõeline väljakutse, kuid see raske teekond on seda kõike väärt, kui sul on võimalus leida sel teekonnal oma ellu tõeline armastus.

Ole piisavalt julge, et oodata õiget kaaslast

Sa ei pea pärast lahkuminekut koheselt uuesti suhtesse astuma. Tõeline julgus on olla pärast lahkuminekut mõnda aega vallaline, et keskenduda iseendale ja lasta katkistel haavadel paraneda. Ole piisavalt julge ja piisavalt kannatlik, et oodata oma ellu seda õiget kaaslast. Sa väärid kedagi, kes ei jätaks sind raskel ajal üksinda ja kes ei kõnniks sinu juurest minema kohe, kui asjad lähevad veidi keeruliseks. Sa väärid ausust, truudust ja austust. Sa väärid armastust ja kõige paremat kohtlemist. Seega, ole piisavalt julge, et oodata ära see, mis on sinu jaoks parim.

Lõpetuseks võib lisada, et pärast lahkuminekut oled sina ainus, kes suudab iseennast kõige paremini aidata. Selleks et liikuda oma eluga edasi, väldi eelmise kallimaga kontakti, keskendu iseendale ja tee kõik selleks, et ajada kurvad mõtted endast eemale. Ja pea meeles – mis ei tapa, teeb sind ainult tugevamaks! Sa oled pärast lahkuminekut palju tugevam ning saad edasi liikuda veelgi kindlamini, et leida enda kõrvale see õige kaaslane.

 

Vaata ka:

minuaeg.com uudised

Regionaalminister Madis Kallas lahkub ametist

Regionaalminister Madis Kallas andis täna teada, et lahkub regionaalministri ametist. Kallase volitused ministrina lõppevad täna

ingel

Ingli sõnum – Teisipäev, 16. aprill 2024

Tere tulemast tänase inglisõnumi juurde! Täna toob ingel Metatron teile sõnumi usaldusest ja jumalikust juhatusest.

error: Sisu on kaitstud!