Erakorralised uudised
suhea

Kuidas kallimalt vabandust paluda?

Kuidas kallimalt vabandust paluda?

Kui oled teinud mõne vea, pead oskama ka vabandada. Järgnevalt toome sinuni vabandamise põhireeglid, mille järgi paluda kallimalt vabandust.

1. Vabanda kohe, kui tunned selleks vajadust. Kui tunned, et oled teinud partnerile haiget, siis ära oota liiga kaua, vaid vabanda koheselt.

2. Kui vabandad, siis tee seda siiralt. Vabandus peab olema aus, siiras ja tõeline. Õige vabandus peab tulema südamest, et kallim mõistaks, kui kahju sul tegelikult on ja kui palju sa oma tegu kahetsed.

3. Ütle selgelt, mille pärast sa soovid vabandust paluda. Kui soovid tõeliselt vabandust paluda, siis pead partnerile selgitama, miks sa vabandad. Ära ütle lihtsalt “Palun vabandust”, vaid selle asemel seleta oma vabandust lähemalt: “Palun vabandust, et olin solvunud, mistõttu olin sinu vastu veidi tõre.”

4. Väljenda soovi oma käitumise muutmiseks. Kui tead, et sinu käitumine teeb korduvalt kallimale haiget, siis räägi partneriga rahulikult, et oled olukorrast teadlik ja soovid end muuta. Aus enesetunnistus aitab sul paluda kallimalt siiralt vabandust ning samuti on suurem tõenäosus, et partner annab sulle andeks.

5. Näita partnerile, kui väga soovid vabandust paluda. Mõnikord ei piisa sellest, kui ütled kallimale “Anna andeks”. Näita armsamale, kui väga sa temast hoolid, väljendades armastust siiraste tegude abil.

6. Vastuta oma tegude eest. Kui oled teinud vea, mis on ühtlasi teinud väga palju haiget partnerile, siis vastuta oma tegude eest ja tunnista kallimale tõde. Ära varja oma viga, sest saladused tulevad tavaliselt varem või hiljem välja. Lisaks võiksid partnerile ka selgitada, mida sa teeksid tulevikus teisiti, et vältida sama viga.

7. Andestamine. Kui oled palunud kallimalt siiralt vabandust, siis pead andma partnerile märku, et soovid tema andestust. Ma tean, et käitusin valesti ja tegin sulle haiget. Kas sa annad mulle andeks?

Vaata ka:

horoskoop armastus

Nädala Armastuse Horoskoop: Esmaspäev, 27. mai 2024 – Pühapäev, 2. juuni 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill) Üldine: Nädal toob kaasa romantilist energiat ja seiklusi. Oled

Tarokaart

Nädala Taroskoop: Esmaspäev, 27. mai 2024 – Pühapäev, 2. juuni 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill) Kaart: The Chariot (Ratsanik) Sõnum: Sul on sel nädalal