Wednesday , 22 September 2021
minuaeg

Kuidas käituvad erinevad tähemärgid tüli käigus?

Millised on erinevate päikesemärkide vajadused tülitsemise käigus? The Frisky pani kirja, mis iseloomustab erinevate päikesemärkide tegutsemist konfliktsituatsioonis.

Jäär. Jäär tahab tüli käigus oma tugevaid tundeid väljendada. Ta teeb seda kas karjumise, nutmise või mõnel muul moel. Kui Jäär on saanud oma tunded sõnadesse panna, hakkab tal kohe kergem.

Sõnn. Sõnnil on vaja aega, et astuda sammuke tagasi ja mõelda järgi, mis toimub ja mida ta tunneb. Ta vajab hingamisruumi, et end koguda ja natuke (eelistatult üksi) mõelda enne, kui tüli jätkub.

Kaksikud. Kaksikute tähtkujust inimene vajab suhtlemist. Ta peab oma mõtted sõnadesse panema ja tal on vaja, et keegi teda kuulaks ning mõistaks.
Vähk. Vähk tahab tunda end turvaliselt, kaitstuna ja emotsionaalselt kehtestatuna. Vähk vajab kinnitust, et teine inimene mõistab tema tundeid. Konfliktidele tasuks läheneda emotsionaalsest, mitte loogilisest küljest.

Lõvi. Lõvi vajab tüli käigus väga palju tähelepanu. Lõvile peab tüli käigus näitama, et tema tundeid tunnistatakse ja mõistetakse.

Neitsi. Neitsi tahab rääkida ja analüüsida kõike, mis tema elus toimub: loogilisi ja emotsionaalseid asju, iga tühist üksikasja. Kui need asjad on arutatud, ei tähenda see, et Neitsi suudaks tüli unustada. Ta vajab, et tülile järgneks praktilisi lahendusi.

Jaga

Vaata ka:

maailm

Millised tähemärgid valitsevad maailma?

Tuleb välja, et 12 protsenti maailma riigijuhtidest on tähtkujult Skorpionid, vahendab YourTango. See tähendab, et …

horoskoop

Mis on sinu tähemärgi halvim iseloomujoon?

Jäärad on väga heitlikud. Su tujud kõiguvad väga kiirelt ühelt skaalalt teisele, arvab Higher Perspective. Sõnn võib …

horoskoop

Horoskoop – Neljapäev 16 september

Jäär 21. märts – 20. aprill Ärge üllatuge millegi üle, mida teie pereliikmed teevad või …

horoskoop

Horoskoop – Kolmapäev 15 september

Jäär 21. märts – 20. aprill Olete tugevasti mõjutatud teiste meeleoludest ja reageerite väga tundlikult …