0.1 C
Tallinn
Teisipäev 28. märts 2023
HuvitavatKuidas hoida suhtes värskust?

Kuidas hoida suhtes värskust?

Suhte algus on imeline: sa oled oma ellu leidnud inimese, kes paneb sind naeratama, sa sooviks olla temaga võimalikult kaua koos, iga hetk mõtled tema peale ja sa tunned, et oled maailma kõige õnnelikum inimene. Kahjuks saabub iga suhte jaoks rutiin, hall argipäev ja esimesed tülitsemised. Sellises olukorras on tähtis teada, kuidas hoida suhet kauem värskena.

Jätka üllatamist

Suhte algul üllatavad tihti partnerid teineteist, kuid püsisuhtes olles võib see ununeda. Jätkake üksteise üllatamist ka hiljem ning mõelge välja uusi ja huvitavaid üllatusi. Valmista partnerile õhtusöögiks tema lemmiksöök, korralda romantiline piknik pargis või üllata kallimat linnavaatega restoranis. Üllatused võivad olla ka lihtsamad, näiteks pista hommikul kallima taskusse paar kommi või saada talle armas sõnum, mis näitab partnerile, kui väga sa temast hoolid.

Hoolitse enda eest

Kui teie suhe oli alles alguses, hoolitsesite te mõlemad suure tõenäosusega oma välimuse eest. Te mõlemad tahtsite partnerile avaldada muljet ja võita tema tähelepanu. Kui inimesed astuvad aga püsisuhtesse, võivad osad inimesed muutuda laisaks ja unustada enese eest hoolitsemise. Mõned inimesed tunnevad, kui nad on juba püsisuhtes, ei ole vaja enam pingutada, sest eesmärk on justkui täidetud. Siiski peaks hoolitsema enda eest täpselt sama moodi ka siis, kui inimesed on püsisuhtes. See näitab, et oled sama pühendunud kui enne.

Arvesta kaaslase privaatsusega

Suhtes on tähtis leida piisavalt vaba aega teineteisega koos olemiseks. Väga oluline on avameelselt rääkida oma tunnetest, mõtetest ja unistustest. Kuigi koosviibimine on tähtis, on oluline olla ka eraldi. Igaüks vajab privaatsust ja natuke aega iseenda jaoks. Võite veeta mõnda aega eri tubades ja siis uuesti kokku saada. Lahusolek tekitab igatsustunde ja partneri juurde naasmisel võite tunda, et hindate ja väärtustate üheskoos veedetud aega rohkem.

Kui teie suhtesse on saabunud hall argipäev, proovi üllatada oma kaaslast mõne uue tegevusega. Õppige koos mingit uut oskust või leidke mõni tegevus, mida te pole veel proovinud. Hoolitsege enese eest piisavalt ja leidke üksteise jaoks aega, et nautida teineteisega kvaliteetaega.

Veel artikleid