joulud

Kuidas eelistab sinu tähemärk pühasid veeta.

Mida sulle meeldib pühade ajal teha? Kas oled mõelnud, et see ei sõltu ainult sinust? Sinu sünnihetke tähtkujul on samuti selle kohta midagi öelda. Kui sa ei tea, mida tänavu pühade ajal ette võtta, on meil mõned soovitused, mis sulle kindlasti meeldivad – lõpuks oled sa just nende tegevuste jaoks sündinud!

Loe teisi horoskoop SIIT

Kaljukits (22. 12. –20. 1)

1. prioriteet: perega aja veetmine. Kaljukitsede jaoks on see kogu pühade mõte ja seepärast tahavad nad selle imelise aja veeta oma lähedastega, sealhulgas üllataval kombel ka tüütu tädipojaga, kes tekitab alati mingeid probleeme.
Milleta sa ei saa läbi? Kaljukitsedel meeldib pühade ajal teisi rõõmustada ja seepärast veedavad nad palju aega kingitusi valides. Neile meeldib ka kamina ääres istuda, küpsetada piparkooke ja muid pühademaiustusi ning veeta aega sõpradega.
Mida veel meeles pidada? Kaljukitsed kipuvad pühade ajal väga helded olema. See on muidugi tore ja sobib hiilgavalt pühademeeleoluga, aga tähtis on ka veidi vaba aega jätta ja oma akusid laadida.

Veevalaja (21. 1. –18. 2)

1. prioriteet: sulle pühad väga meeldivad, aga sinu jaoks on kõige toredam uue aasta saabumine. Sulle meeldivad väga uued algused ja ennekõike uued võimalused ning uusaasta on selleks ideaalne.
Milleta sa ei saa läbi? Sa armastad nii väga uusi väljakutseid ja seepärast oled loomulikult juba koostanud pika uusaastalubaduste nimekirja ning ülejäänud aja veedad sõprade seltsis. Lisaks oled muidugi väga vaimustatud kingitustest ja maitsvatest hõrgutistest laual.
Mida veel meeles pidada? See on tore, et oled tuleviku üle nii põnevil, aga ära unusta ka praegust aega nautida. Me elame siin ja praegu, seepärast leia aega nautida pühadeaega oma lähedaste seltsis.

Kalad (19. 2. –20. 3)

1. prioriteet: kõik! Kalad on pühadest lausa vaimustuses ja seepärast on raske valida ühte asja, mis neile pühade juures kõige enam meeldiks.
Milleta sa ei saa läbi? Kõik pühadetavad. Jõulupuu kaunistamine, pühademuusika, kingituste pakkimine (ja pakendist väljavõtmine!), piparkookide ja kookide küpsetamine ning nõrkemiseni pühadeteemaliste filmide vaatamine on traditsioonid, mida oled oodanud juba 12 kuud eelmistest jõuludest peale.
Mida veel meeles pidada? Ära unusta oma kõige armsamat koledat jõuludžemprit kappi! Ongi kõik – kõigest muust oled juba mõelnud.

Jäär (21. 3. –20. 4)

1. prioriteet: lustida, lustida, lustida! Pühadeaeg võib traditsiooniliselt perele kuuluda, aga sulle meeldib siiski pööraselt detsembripidudel lõbutseda.
Milleta sa ei saa läbi? Hea kalendermärkmik, mis aitab meeles pidada, kus ja millal on järgmine pidu. Samuti vajad õigeid riideid ja veidi sääste, et saaksid käia kõigil üritustel, mis sul on selleks pühadeajaks kavas.
Mida veel meeles pidada? Teadagi eelistad sa pidutseda, aga varu siiski õhtu või paar, et need rahulikumas meeleolus oma lähemate pereliikmetega veeta. Mine tea, võib-olla leiad, et see hakkab tegelikult meeldima!

Sõnn (21 4. –20. 5)

Loe teisi horoskoop SIIT

1. prioriteet: täielik ja üleüldine lõdvestumine. Pühadeaeg on sinu jaoks tegelikult aeg lihtsalt diivanil lesida, seada end mugavalt sisse ja tunda end mõnusalt.
Milleta sa ei saa läbi? Mõnusalt lesimiseks vajad palju mugavaid riideid, kuhja pühadepiparkooke ja tassitäit kuuma šokolaadijooki.
Mida veel meeles pidada? Lõdvestumine ja puhkamine on tore, aga ära üle pinguta, sest muidu võid uueks aastaks avastada, et oled lõputult kurnatud ja paar kilo raskem.

Kaksikud (21. 5. –20. 6)

1. prioriteet: reisimine! Kaksikud ei suuda niigi kuigi kaua kodus püsida ja pühadeaeg tundub kindlasti ideaalne võimalus kõigest eemale pääseda.
Milleta sa ei saa läbi? Lennupilet ja pakitud kohver. Tead isegi, et sa ei ole õnnelik, kui koju jääd, seepärast on aeg teele asuda.
Mida veel meeles pidada? Sinu lähedased ei ole su kavast eriti vaimustuses, sest sa ei ole ju kunagi jõulude ajal kodus. Mõtle, kuidas sa saad selle neile heaks teha, et kõik oleksid rahul.

Vähk (21. 6. –22. 7)

1. prioriteet: ei mingit stressi! See kehtib su elu kohta üldiselt ja pühadeaja kohta eriti.
Milleta sa ei saa läbi? Pakkisid kingid juba augustis, korraldasid pühadeüritused septembris ja nüüd pole sul enam millegi pärast muretseda. Tunne end hästi ja küpseta mõnuga piparkooke, sest see on ainus asi, mida sa ei saanud mitu kuud ette teha.
Mida veel meeles pidada? See on tore, et sul on kõik korraldatud ja väldid igasugust viimase hetke stressi, aga ära unusta vahel midagi ka spontaanselt teha. Kui miski ei ole kaua ette kavandatud, ei tähenda see veel, et see poleks hea mõte.

Lõvi (23. 7. –22. 8)

1. prioriteet: tantsimine ja jõululauludele kaasa laulmine. Jõulumeeleolu on sinu jaoks hirmus tähtis.
Milleta sa ei saa läbi? Jõulukampsunid, kitšilikud kaunistused, jõulufilmide maratonid ja kõik muu, mis toob pühadeajal rõõmu.
Mida veel meeles pidada? Me teame, et sulle meeldivad pühad ja kui saaksid, veedaksid kogu detsembri jõuluvana kostüümis, aga kõik ei pruugi su vaimustust jagada, seepärast arvesta ka nende arvamusega.

Neitsi (23. 8. –22. 9)

Loe teisi horoskoop SIIT

1. prioriteet: Neitsi märgis sündinud veedavad sageli pühadeaja muretsedes, kas kõik läheb, nagu kavas oli.
Milleta sa ei saa läbi? Lihtsalt lase end lõdvaks ja unusta kõik ülesannete nimekirjad – sellest pole midagi, kui kõik ei ole täiuslik, see polegi nii tähtis! Tuleta endale meelde, et sina isiklikult ei vastuta rõõmsa pühadeaja eest, vaid see on terve kogukonna ülesanne.
Mida veel meeles pidada? Luba endale midagi mõnusat, nagu hellitav massaaž, päev spaas, hea raamat või klaasitäis hõõgveini. Või ka kõike seda, sest sa oled selle ära teeninud!

Kaalud (23. 9. –23. 10)

1. prioriteet: hoolitseda nende eest, kellel ei ole nii hästi läinud kui sul.
Milleta sa ei saa läbi? Kaalud kipuvad väga helded olema ja see on muidugi imetore. Sinu pühad mööduvad neid aidates, kes seda kõige rohkem vajavad.
Mida veel meeles pidada? Kuigi on väga kena teisi aidata, siis pea meeles, et tühjast korvist pole midagi jagada. Võta ka enda jaoks veidi aega ning luba endale puhata ja lõdvestuda.

Skorpion (24. 10. –22. 11)

1. prioriteet: armastus! Pühadeaeg äratab sinus lootusetu romantiku ja selles detsembris on põhiline armastus sinu vastu.
Milleta sa ei saa läbi? Punased riided, kelmikad pilgud ja hästi palju puuvõõrikut, mille all suudelda.
Mida veel meeles pidada? Armastus on tore, aga hoolitse, et sa seda liiga kergesti ei jagaks. Oma romantilise suhtumise tõttu kõigesse võid kergesti sattuda olukorda, kus keegi võib su naiivsust kurjasti kasutada, seepärast ole eriti ettevaatlik.

Ambur (23. 11. –21. 12)

1. prioriteet: aeg sõpradega olla.
Milleta sa ei saa läbi? Palju vahuveini, flirtimist, toredaid pidusid ja ajaveetmist sinu kodus. Pühad on aeg lõdvestuda ja veeta aega lähedaste inimestega ning sealhulgas nendega, kellega äsja kohtusid, sest sattusite samale peole.
Mida veel meeles pidada? Lõbutse, aga mitte liiga palju. Kui sa ei vaata ette, võib jaanuari julm reaalsus olla väga ebameeldiv ja kainestav kogemus.

Vaata ka:

minuaeg.com uudised

KOHUTAV: Tallinnas levib šokeeriv loomade julmuse juhtum: oravaid ja jäneseid naelutatakse puudele ja pinkidele

Tallinna Mustamäe linnaosas, eriti Kännu Kuke piirkonnas, on hiljuti avastatud šokeerivad juhtumid, kus väikeloomade surnukehi

kevad

ILM: Pühapäev 02.03 – Sajuta ilm, sooja kuni +8 °C.

Öösel: Vahelduva pilvisusega sajuta ilm. Sisemaal tekib üksikutes kohtades udu. Puhub kagutuul 3-9, rannikul puhanguti

error: Sisu on kaitstud!