Huvitavat

KUIDAS ÄRA TUNDA memmepoega

Igal mehel on omad puudused, aga kahtlemata üks raskemaid juhuseid on memmepojad. Kuidas neid ära tunda, enne kui on hilja? Tee see väike test oma uue kallima peal, mis aitab õigel ajal käsipidurit tõmmata!

 • Ta annab aru ja saadab iga päev emale pilte! Oma ema armastamine on ilus asi, aga selleks ei pea täiskasvanud mees iga päev intensiivselt oma emaga suhtlema ja igast oma käigust ülevaadet andma.
 • Ta küsib päevas vähemalt korra ema nõu! Kui ema teab kõike, siis karta on, et sina ei tea midagi. Rääkimata temast endast, kes usaldab ema arvamust rohkem kui iseenda oma. Kui mehel puudub võime ja julgus otsuseid vastu võtta, siis saab temast heal juhul sinu kasupoeg mitte mees.
 • Ema teeb kõike õigesti! Kui ta iga päev kas või korra annab teada, et tema ema teab vastust antud küsimusele või tema ema käituks ja teeks nii või naa, siis sellest sõltuvussuhtest sina seda meest välja ei too!  Kui sa just ei plaani 100% tema emaga igas asjas ühel nõul olla.
 • Ta käib iga nädal vanematekodus! Sinu kallimal on küll oma kodu, aga ta käib vähemalt korra iga nädal oma vanemate juures, sest tal on seal mugav, lihtne ja hea olla. Ka tema sokid on pestud ja särgid on triigitud,  räägimata emme lemmiktoidust, mis on nii vastupandamatu, et hea meelega koliks ta esimesel võimalusel tagasi ema juurde elama.
 • Emme aitab! Kui tahad näha, kui mees su mees tegelikult on, siis mine tema vanematekoju ja vaata, kas emme teeb endiselt kõike tema eest.  Kui nii, siis see saab olema ka sinu tulevik! Vaata, kes lõikab lahti tema lihatüki, otsib üles sussid või korjab üles maha kukkunud dressipluusi. Kas tema teismelise tuba on endiselt muutmata kujul alles ja talle meeldib seal aega veeta? Jälgi ka seda, kuidas su kallim ise käitub, sest kui ta muutub kodus olles tagasi lapseks, siis on hilja temast meest kasvatama hakata.
 •  Ema on ideaalnaine! Piisab vaid, kui ühe korra mees avaldab soovi, et sa oleks nagu tema ema- see on märk, et midagi on väga mäda ja see mees ei saa iseendaga hakkama. Memmepoegadel on tavaks mõõta kõiki naisi oma ema mõõdupuul- toit peab maitsema, nagu ema teeb ja kõik väärtushinnangud peavad olema samasugused. Annaks jumal, et sa vähemasti oma riideid ja soengut võid kanda.
 • Emal on tema kodu võti! Usaldus on hea, aga üks võti võib võtta kogu mehe iseseisvuse. Kui mees elab arvestusega, et ema on oodatud iga kell uksest sisse astuma, siis puudub tal julgus ja tahtmine oma elu elada ja uut perenaist majja tuua. Tõenäoliselt ei saaks ta oma eluga ka poissmehena hakkama, sest ju on võti emal selleks, et koristada oma poja korterit ja viia talle külmkappi sööki.
 • Ema maksab ta arveid! Oi-oi, kui see tõesti nii on, et kas või üks väike telefoniarve on ema kanda, siis jookse nüüd ja kohe ja ära kunagi tagasi vaata.
 • Kui su kallimal on vähemalt 3 tunnust kaheksast, siis on põhjust karta, et tema ideaalnaine on vankumatult paika loksunud ja see ei ole sina!

  Alliks. buduaar.ee

  Jaga
Back to top button