Kui võluv naine sa tegelikult oled? TEST

Öeldakse, et inetuid naisi pole olemas. See on õigus, sest kui loodus sulle ka täiuslikku välimust pole andnud, siis saab seda kompenseerida käitumisstiiliga, oskusega meeldida, end isikupäraselt välja pakkudes. Kui sa ei suuda end ise hinnata, aitab test – saad teada, kas ja mida enese juures lihvima peaksid, kui vastad küsimustele jah (1 punkt) või ei (0).

1. Kas suudad inimest oma ideest vaimustuma panna, rääkides temaga sellest ainult telefoni teel?
2. Saavutasid niisuguse inimese kõrgendatud tähelepanu, kes pole sulle eriti sümpaatne. Kas see tõstab teda sinu silmis, hakkab ta sulle nüüd rohkem meeldima?
3. Kui pead valgele paberile kirjutama, kas hakkavad su kirjaread siis lehe paremal poolel tasapisi aina rohkem ülespoole kiskuma?
4. Kas suudad raevuka vastuvaidlemise asemel naeratada ja pinge maandada, sealjuures ometi oma arvamuse juurde jäädes?
5. Kas lased end allutada teiste arvamusele või tahtele, kuigi sa sellega sugugi nõus pole?
6. Kas olid lapseeas kõikjal üleüldine lemmik?
7. Kas sulle tehakse sageli komplimente nö. puhtast südamest, ilma et sinult midagi saada või sind millekski sundida tahetaks?
8. Kas vaatad sageli peeglisse, ilma et selleks otsest vajadust oleks?

1–3 punkti: Tähelepanu keskpunktiks ja enamiku lemmikuks ei saa sind tõepoolest pidada. Selle peamiseks põhjuseks on ilmselt su pelglik, ebakindel olek. Enesekindluse puudumine ei lase sul end märkama ja maksma panna. Rohkem otsusejulgust, rohkem tarmu enese kui isiksuse avamiseks, ja asi paraneb.
4–6 punkti: Su isikuvõlu on vaieldamatult muljetavaldav: oled suurepärane suhtleja, huumorimeelne ja tolerantne, su eneseväärikus ja stiilitaju ei vaja pingutatud allakriipsutamist. Oled see, kes oled – see on asjaolu, mis alati sümpaatiat esile kutsub.
7–8 punkti: Sina oled tõepoolest see, kes enamasti kõikjal mis tahes seltskonna keskpunktiks kujuneb. Kahtlemata oled võluv, aga pakud end välja liiga teatraalselt ja agressiivselt. Võidad rohkem, kui lepid mõttega, et viimseni igaühele pole võimalik meeldida, ja et see pole tegelikult ka vajalik.

Allikas: Saladused.ee

Vaata ka:

horoskoop numbrid

Horoskoop tervis-heaolu: Teisipäev 21 maid 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill) Täna on oluline keskenduda oma energiat taastavale tegevusele. Füüsiline

taiskuu horoskoop minuaeg.com

Horoskoop Karjäär ja töö: Teisipäev 21 maid 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill) Tänane päev toob sinu karjääri energiat ja motivatsiooni. Marsi