Esmaspäev , 4 detsember 2023
photo 1540148426945 6cf22a6b2383

Kui Sa sööd hommikuti tühja kõhuga küüslauku ja mett, siis juhtub Sinu kehaga SEE

Küüslauk on üks toiduaine, mida maailmas kõige sagedamini köögis kasutatakse, sest see annab toidule head maitset, kuid on ka väga võimas looduslik antioksüdant, mis aitab ravida paljusid tervisehädasid.

Küüslauk aitab alandada vererõhku ja kolesterooli, vältida südame isheemiatõbe ja südameinfarkti. Samuti võib see ateroskleroosi peatada.Kui Sul esinevad terviseprobleemid nagu heinapalavik, kõhulahtisus, külmetus, gripp, putukahammustused ja seenhaigused, siis küüslauk tuleb Sulle siin appi.

Lisaks nendele hädadele aitab küüslauk ravida osteoartriidi, diabeedi ja laienenud eesnäärme sümptomeid.

Küüslauk aitab tugevdada immuunsust ja keha võimet eemaldada toksiine. Kui küüslauku kombineerida veel sibula ja ingveriga, aitab see kemoteraapia mürgistuse vastu.

Parim viis küüslaugu tarbimiseks on toorelt, sest allitsiini toimeaine kuumutamisel kaob. Purusta või viiluta küüs ja jäta see 15 minutiks enne selle tarbimist seisma, sest allitsiin muutub natuke seistes bioaktiivsemaks.

Küüs tuleks nüüd süüa tühja kõhu peale, sest kui tarbida seda koos toiduga, siis ei ole küüslauk nii tõhus.

Lõika 2-3 küüslauguküünt väikesteks tükkideks ja sega need spl meega. Kui võtad seda segu iga päev, tunned ennast energilisemana ja tervemana.

Vaata ka:

kool

Hariduskriis tõusmas: Õpetajate Liit kaalub streiki väikese palgatõusu tõttu

Haridustöötajate liidu juht Reemo Voltri väljendas pettumust valitsuse ettepanekus õpetajate töötasu alammäära tõstmiseks, mis on

53375637440 2d53fe1d3c c

Välisminister Margus Tsahkna Londonis: Venemaa peab tasuma Ukrainas tekitatud kahju eest

Välisminister Margus Tsahkna viibib 4.–5. detsembril kahepäevasel visiidil Londonis, mille käigus ta kohtus täna oma

error: Sisu on kaitstud!