holding hands 1149411 640

Kui partnerid suudavad ületada teineteisele etteheidete tegemise spiraali ja ei lähe lahku, aga…

Kui partnerid suudavad ületada teineteisele etteheidete tegemise spiraali ja ei lähe lahku, siis ootab neid ees järgmine väljakutse. Oletame, et me oleme saanud teadlikuks sellest, et meie suhtes on teatud käitumismuster. Mõlemad suhte osapooled teevad jõupingutusi, et näha, missugune ebapuhtus nende psüühes on (mis põhjustab reageerimist) ja nad suudavad selle ületada. Kuid nüüd seisab meie ees järgmine puhtusega seotud väljakutse. Olles kord tunnistanud endale, et meis on ebapuhtus, olles uurinud seda ebapuhtust ning näinud läbi seda põhjustanud illusiooni, tuleb meil vabaneda selle ebapuhtuse mäletamisest.

Teiste sõnadega, meil on vaja esmalt näha ebapuhtust ja seejärel läbi näha illusioon, mis meie hirmupõhise reaktsiooni põhjustas. Olles kõike seda teinud, saame sellest maatriksist vabaks. Siis me võime transformeerida energia (karma), mida me seda ebapuhtust kandes rikkusime. Kui ka see on tehtud, siis oleme tehniliselt ebapuhtusest vabad, kuid siiski mitte päris lõpuni, sest me mäletame veel neid sündmusi.

Oletame, et me oleme suhtes, mis on saamas küpsemaks ja teadlikumaks. Meil on õnnestunud kapartneriga vestelda oma suhtemustritest. Me oleme muutunud teadlikuks oma teatud ebapuhtustest ja tõusnud neist kõrgemale. Kuid mida me saame teha asjaoluga, et me mäletame suurepäraselt oma mineviku probleeme ja ka seda, kuidas me siis mõlemad tavapäraselt käitusime?

Puhtuse initsiatsooni väljakutseks ei ole mitte ainult suhtumise, käitumise ja uskumuste muutumine või energiate puhastamine, vaid ka oma mälu täielik puhastamine sellest kogemusest. Andeksandmine on tähtis, kuid see ei ole täielik senikaua, kuni me kogu ülekohut ja ebaõiglust pole unustanud. See on kõige suuremaks väljakutseks — kuidas kustutada need sündmused mälust?

Me ei räägi siin suhetest, kus on tegemist füüsilise vägivallaga, seksuaalse ärakasutamisega või muude vägivaldse käitumise vormidega. Sellisel juhul on olukord keerukam ja vajab eraldi lähenemist. Antud juhul räägime suhetest, kus vägivald ei väljunud mentaalselt ja emotsionaalselt tasandilt. Mida teha edasi, kui sellest mustrist on vabanetud? Kuidas vabaneda ebameeldivatest mälestustest?

Siin ei ole võimalik hakkama saada ilma tingimusteta armastuseta. Mis juhtub, kui me kogeme tingimusteta armastust? Me hakkame mõistma, et kui Jumala armastus on tingimusteta, siis pole tähtis, mida meile on tehtud või mida me ise oleme teinud — me võime kõigest sellest vabaks saada. Seda võib paljudel olla raske aktsepteerida, kuna inimkonna kollektiivne alateadvus on tõsiselt saastunud hukkamõistmise ja hinnangute andmise teadvusega — me oleme nii harjunud hinnanguid andma ning hukka mõistma, et selle ületamine ei tule sageli mõttessegi.

Hinnanguteadvuse olemus

Hinnanguteadvuse eesmärgiks on panna meid tundma, et kui me oleme teinud midagi äärmiselt valesti, siis seda ei ole võimalik lunastada või heastada — meil ei ole enam kunagi võimalik puhtaks saada. Piiblis on Jeesus öelnud nii: „Ja ometi ei ole keegi läinud üles taevasse peale Inimese Poja, kes on tulnud taevast alla“ (Joh 3:13). Inimese poeg, kes on tulnud taevast alla, on Teadlik Mina ehk see on meie puhas teadlikkus. Kuidas saab Teadlik Mina tõusta tagasi MINA OLEN Kohaloleku juurde? Ainult saades veelkord puhtaks teadlikkuseks, mitte aga olles samastunud mistahes meie psüühika ehk hingesõiduki tingimustega.

Vaata ka:

mallukas

Skandaalne paljastus: Mallukas süüdistab Lauri Pedajat alaealisega suhtes.

Eesti tuntud blogija Mariann Treimann, tuntud ka kui Mallukas, tegi hiljuti avalikuks skandaalse teabe, mis

jaasulataja

Hoiatus: Eestis reklaamitud imeline jääsulataja – tegelikkuses petuskeem.

Eestis levib sotsiaalmeedias reklaamikampaania, mis lubab “elektromagnetilise molekulaarse” tehnoloogiaga lume ja jää eemaldamist autodelt. Kampaania

error: Sisu on kaitstud!