Tuesday , 2 March 2021

Korraldajad: Eurovisioon ei saa tänavu tavapärasel moel toimuda

HAAG, 3. veebruar AFPBNS – Eurovisiooni lauluvõistlus ei saa sel aastal koroonaviiruse tõttu Hollandis Rotterdamis tavapärasel moel toimuda ja jääb ilmselt ilma vahetu pealtvaatajaskonnata, ütlesid kolmapäeval ürituse korraldajad.

 

 

Jõupingutusi tehakse selle kindlustamiseks, et kõik finalistid saaksid oma etteaste Rotterdami Ahoy areenil 22. mail sooritada.

Iga-aastane edev muusikakonkurss, millel on miljoneid vaatajaid nii Euroopas kui ka väljaspool seda, juba lükati 2020. aastal pandeemia tõttu edasi.

 

 

Nüüd valmistavad korraldajad ette suhtlusvahemaaga suursündmust, kus arvukad esinejad saaksid küll lavale tulla, kuid publik puudub või on äärmiselt piiratud.

Samuti kavandatakse mitmesuguseid turvameetmeid, sealhulgas osalejate tihedat testimist.

Korraldajate sõnul annab Hollandi valitsus lootust, et kõik delegatsioonid saavad riiki siseneda.

 

 

Teine valik on see, et õhtujuhid esinevad ja vahepalad esitatakse küll otse Rotterdamist, kuid kõik võistlejad esitavad salvestatud laulu ja publik puudub või on väga piiratud.

Kolmas valik on “lukku pandud Eurovisiooni lauluvõistlus”, kus nii õhtujuhid kui ka võistlejad esinevad eelsalvestatult ja publik puudub.

Lõppotsus tehakse korraldajate sõnul lähinädalail.

 

 

Holland sai lauluvõistluse korraldamisõiguse 2019. aastal, kui Hollandi artist Duncan Laurence Tel Avivis korraldatud laulukonkursi võitis.

AFPBaltic News Service

Jaga

Vaata ka:

Kirsti Timmer: Kes maski ei kanna on poolearulised.

Kirsti Valdstein-Timmer tegi Facebookis avaliku pöördumise, kus arutles koroonapandeemia üle, tuues välja maskivastaste rumaluse ning …

Kanal 2 uus saade „ESSE“ võtab ette libauudised

Täna kell 20.00 alustab ajakirjanik Eeva Esse meelelahutuslik ajakirjandussaade „ESSE“, mis lahkab iga nädal ühte …

KIRSTI TIMMER paljastass valusa tõe.

Nimelt otsustas Timmer seoses praeguse koroonaviiruse levikuga panna inimestele südamele, et kui nad keelduvad maski kandmast, …

Sülearvuti hügieen: kuidas seadet korralikult puhastada? 

    Sülearvuti klaviatuuril võib leiduda kuni 20 000 korda rohkem baktereid kui tualettpoti kaanel, …