Monday , 21 June 2021

Kontaktivaba ja kiire ostlemine

 

Eelmisel aastal tuli Maxima välja mobiiliäpiga, mis annab ostjale võimaluse kõik ostud skaneerida, vajadusel vanust tuvastada ja ostude eest maksta isikliku mobiiltelefoniga. Rakendus registreerib automaatselt kliendikaardi ja arvestab boonust, näitab soovi korral ostude ajalugu. Maksta saab ka otse telefonist ehk kaasas ei pea olema pangakaartigi.

 

 

 

Kuigi see väga kiire ja turvaline ostuviis leidis kohe ka kümneid tuhandeid tänulikke kasutajaid ja äpiga ostjate keskmine ostukorv on ligi poole suurem kui nö tavaostudel, siis endiselt on palju inimesi, kes ei kasuta seda innovaatilist äppi hoolimata asjaolust, et lõviosal kõigist poes käijatest on nutitelefonid olemas. Inimesed seisavad ikka tipptunnil tavakassade järjekorras. Koroonaviiruse tingimustes on sobiv aeg üle vaadata ostlemise harjumused ja tõmmata endale äpp. Tänaseks on Maxima äpi allalaadimiste arv üle 95 000. Et julgustada kiirelt ja kontaktivabalt ostlema, saab aprilli lõpuni iga üle 30 eurose ostu puhul äpiga -5% soodustust. Äpi soodustus kehtib isegi juhul, kui miinimumpiiri ületanud ostukorvis on vaid soodustooted.

 

 

Äsja langetas Maxima püsivalt paljude kvaliteetsete bränditoodete hindu, mis on klientide poolt kõige armastatumad. Kvaliteetsed tooted odava Maxima hinnaga on kauplustes märgistatud viie tärni väljapanekutega.

Seega on mitu põhjust, miks endale kohe äpp tõmmata. Tuletame meelde, et äpi kasutamiseks on kõikides Maxima kauplustes tasuta vaba wifi.

Jaga

Vaata ka:

sad

Vägivallast loobumise tugiliinile on aasta jooksul pöördutud üle tuhande korra

Vägivallast loobumise tugiliinile on aasta jooksul pöördutud üle tuhande korra Esimese tegutsemisaasta jooksul on vägivallast …

laps

Imiku ja vanema koosmagamise lähendav mõju on müüt

Imiku ja vanema koosmagamise lähendav mõju on müüt Siiani on levinud arvamus, et kui ema …

12586772t1h39c1

Kirsti Timmeri taroskoop 21.-27. juuni: mida toob alanud nädal 12 tähemärgile?

Timmeri taroskoop 21.-27. juuni: mida toob alanud nädal 12 tähemärgile? Kirsti Timmer laob igal nädalal …

suvinepaaripaev 1

Täna on SUVINE PÖÖRIPÄEV, 21. juuni 2021

Täna on SUVINE PÖÖRIPÄEV, 21. juuni 2021 Suvine pööripäev on päikesekalendri aastajaotustähis. „Päev“ (päike) püsib …