Erakorralised uudised
ambur

Kõik, mida sa peaksid teadma Amburi isiksusest

Ambur on aktiivne ja elurõõmus tähemärk, mille juhtplaneet on heatujuline ja huumorilembene Jupiter. Seda esindavad inimesed, kelle sünnipäev jääb vahemikku 23. novembrist 21. detsembrini.

Ambur on tõeline maailmaavastaja, nii tavaelus kui ka oma peas toimuva osas. Ta on tavaliselt aktiivse loomuga ja teda kannustab vajadus otsida, näha ja kogeda. Hea kujutlusmeel on üldiselt omane pigem veemärkidele (Kalad, Vähk, Skorpion), aga seda saab kindlasti öelda ka Amburi kohta.

Kui tal pidev liikumis- ja tegutsemisvõimalus ära kaob, mõjub see talle raskelt ja võib teda elus täiesti seisma panna.

Tulemärgina on Amburis ka tulisust, mis väljendub näiteks tema selgetes ideedes ja vaadetes, kuidas asju teha. Mõjutada on teda raske, mis pole ka ime, sest ta on nõus millegi saavutamiseks palju vaeva nägema ja usub oma otsustesse.

Salatseda ja ümber nurga rääkida Amburile ei meeldi, ta on seltskondlik ja saavutab reeglina inimestega ruttu kontakti. Aga ta ei lobise tühja, vaid tahab elu ja suhete üle arutada ning igatseb end põhjalikult avada. 

See tähendab, et ta on suhtes iseseisev ja otsekohene, mida ootab partneriltki – või vähemalt suutlikkust neid asju taluda. 

Kui talle miski meeldib või ei meeldi, ei jäta ta seda vaid enda teada. Selline otsekohesus võib pelutada näiteks Kaalusid või Veevalajat, aga sobib hästi teistele tuleelementidele Lõvile ja Jäärale.

Amburil on vajadus tegutseda ja pidevalt “pildil olla”, seega ei jäta ta sõpru ja lähedasi unarusse. Kui teda ennast kõrvale jätta, võib see teda häirida, aga ta on nõus uuesti proovima, kui kaaslane initsiatiivi näitab. 

Ambur on küll otsekohene, aga oma tunnetes kõhkleja. Kui talle meeldima hakkad, võib ta sind hoopis õrritama hakata ja nalja heita. Kui talle seda keelata, siis talle tundub, et ei pääse sulle lähedale. Nii et mida mängulisemaks Ambur muutub, seda rohkem on tunne sinu vastu temas kasvanud. 

Eelneva tõttu on tal raskusi näiteks esmakohtingul ja tutvumisprofiili koostades. Ta on liiga spontaanne, et läbi mõelda ja hoolega vormistada, kuidas ja mis viisil endast välja näidata.

Ambur flirdib palju ja meelsasti, aga kui ta suhet hakkab tõsiselt võtma, siis niisama pulli ta ei tee. Ta hakkab rääkima teie tulevikust, esitleb teid sotsiaalmeedias, tuleb sinuga üritusele, mis talle tingimata nauditav pole jne.

Voodis tahab Ambur vaheldust ja eksperimenteerida. Oma spontaansusele ja flirtimissoovile vaatamata on ta pigem truu tüüp. Kui ta annab kiusatusele järele, on see tõenäoliselt halb märk – ta tunneb igavust ja vajadust muutuse järele, mis on põletavam kui soov praeguse kaaslase kõrvale jääda.

Pikaajaliseks partneriks vajab ta inimest, kellel on võrratu huumorimeel ning kes suudab ka omalt poolt elevust üleval hoida. Teistsugune partner võib Amburit lapsikuks ja kergemeelseks pidada. Samas peab kaaslane suutma kahe jalaga maa peal püsida ja ühiseid pingeallikaid koos läbi töötada.

Kuigi Ambur on hea kaaslane, kes hoolitseb selle eest, et ka teiste tuju tõsta, võib ta olla armusuhetes tujukas. Teda häirib mõte, et peab suhte nimel oma vabadusest ja spontaansusest loobuma, mistõttu ta võib asjale oma impulsiivsuses isegi kiire lõpu teha. Tihti eelistab ta kohe tegutseda ja järele mõelda alles hiljem.

Muretus ja optimism on tüüpilise Amburi parimad omadused, aga suhtes võivad need sul probleemiks kujuneda. Halvemal juhul tundub ta partnerile kättesaamatu ja hoolimatu selle suhtes, mis edasi saab ja kuhu suhe liigub. 

♐ AMBUR (kokkuvõte)
Kalendris: 23.11–21.12
Suhtetugevused: optimistlik, seltskondlik, otsekohene
Suhtenõrkused: tuline, raskused pühendumisega, impulsiivne
Sobivaimad partnerid: Kaksikud, Kaalud, Lõvi

Kuulsatest eestlastest on Amburid näiteks Katariina Unt (sünniaeg 6. detsember), Kristina Ojuland (17. detsember) ja Kalev Mark Kostabi (27. november), mujalt maailmast Steven Spielberg (18. detsember), Miley Cyrus (23. november) ja Britney Spears (2. detsember).

Allikas: amoremi.ee

Vaata ka:

horoskoop armastus

Nädala Armastuse Horoskoop: Esmaspäev, 27. mai 2024 – Pühapäev, 2. juuni 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill) Üldine: Nädal toob kaasa romantilist energiat ja seiklusi. Oled

Tarokaart

Nädala Taroskoop: Esmaspäev, 27. mai 2024 – Pühapäev, 2. juuni 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill) Kaart: The Chariot (Ratsanik) Sõnum: Sul on sel nädalal