Teisipäev , 16 aprill 2024
Erakorralised uudised
mees.jpg

Kõige sagedasemad märgid sellest, et MEES on liiga kiindunud oma emasse

Kindlasti oled kuulnud sedasorti meestest nagu memmekad, eks ole? Esmapilgul tundub see tiitel naljaks, kui ettevaatust: kui ise säärase mehe otsa satud, on teie kooselu kõike muud kui lihtne.

On täiesti võimalik, et satud suhtesse memmekaga – mehega, kellel on ebaterve suhe oma emaga. Fakt on see, et suhe ema ja poja vahel määrab, millisena näeb täiskasvanud mees ennast ja naisi. Mehe ja tema ema suhe on mehe esmane kontakt naiselikkusega ning paljud mehe ideaalid kujunevad välja tema emast lähtuvalt.

Kuidas saad olla täiesti kindel, et su mees on oma emasse liiga kiindunud? Asi on lihtne. Loe artiklit.

Kui oled äsja armunud ning sa ei ole kindel, kas tegemist on äkki memmekaga, siis järgmised märgid annavad sellest üsna palju aimu. Esimene ohumärk on tema korter. Kui sinu uus kaaslane on memmekas, on ema kohalolu tunda niipea, kui korterisse sisened (isegi kui ema ennast seal ei ole).

Memmekas on väga külalislahke…

Ta võtab su hea meelega vastu ning tema korteris on väga kodune tunne. Ilmselt on ema aidanud tal sisustada, sest see näib pigem naiselik kui mehelik korter. Üldiselt on tal olemas kõik need asjad, mida leiad naise köögist. Ehk siis: tal on palju rohkem nõusid kui tavalisel mehel ning ema antud kokaraamatud.

Kontrolli hoolikalt külmkapi sisu

Kindlasti leiad palju valmistoitu, kuid mitte kiirtoitu. Hoopis tervislikke koduseid toite, mille on valmistanud tema ema, et poeg tühja kõhtu ei kannataks.

2. Memmekas teiste seltskonnas

Memmekas üritab meeleheitlikult näida väikese poisina. Talle meeldib uhkustada, ta armastab tähelepanu ning tihti ei näita end kontrollivat. Ta ei saa mõne koha pealt kunagi täiskasvanuks, sest tal pole selleks vajadust. Selliseid märke on täis terve tema elu: need väljenduvad ta iseloomus, enesekindluses, tema arusaamas naistest kui koduhoidjatest jne.

3. Memmekas kui kaaslane

Memmekas võib olla ka väga  romantiline, veidi liiga tundeline ja üldiselt pea alati truu. Mida ema küll ütleks, kui ta petma peaks? Ema kui naine ei õpetanud teda kindlasti niimoodi käituma ning poeg teab, et ema paneks talle sellist käitumist sügavalt pahaks.

Seega jah, nad on põhimõtteliselt truud! Kui otsid pühendunud inimest (tema ema mitte arvestades), siis oled võitnud. Vähemalt midagigi head, eks ole?

Ema on ikkagi esimene ja ainuke jumalanna

Memmekas ei saa teha ühtegi liigutust ilma emalt nõu küsimata. Ta räägib emaga iga päev, aitab teda meeleldi ning pöörab talle isegi palju rohkem tähelepanu kui oma kaaslasele. Talle  meeldib minna koju, et emaga lõunat süüa. Lühidalt öeldes: ta peab oma ema jumalannaks, mistõttu tunneb tema naissoost kaaslane end tihti kohatu, ebapiisava ja solvununa.

Memmeka ja tema ema vahele jääb alati tugev side. Kuidas küll emaga võistelda?

Rohkem kahju kui kasu

Ema teeb oma liialdatud armastusega pigem kahju kui kasu. Poeg näib naiste suhtes vastutustundlik, kuid ema ei õpeta teda naisi kuulama ning nende vajadustele ja ootustele vastavalt käituma. Seega kasvab ta üles eeldades, et ta peab naiste probleemid lahendama: kui ta sellega hakkama ei saa, siis enamasti suhe laguneb.

Kuidas probleemi lahendada?

Mees, kes oma ema hindab, teda austab ning tema eest hästi hoolitseb, on tavaliselt hea saak. Uuringud viitavad seosele selle vahel, kuivõrd lähedane on mees oma emaga ning kui rahul on naine sellise mehega kui kaaslasega. Kuid kõik need head omadused võivad olla häirivad, kui säärase käitumisega liialdatakse. Memmekad on tihti oma emaga liiga tihedalt seotud ning sellel on otsustav mõju nende suhetele.

Kas teda saab muuta?

Kui üritad teda muuta ning veenda, et sa oled tema elus kõige tähtsam naine, on sul kõigepealt vaja piisavalt head tuju ja kannatust.

    • Esmalt pead rääkima kaaslasele oma tunnetest: et tema ema pidev kohalolu ja mehe keskendumine talle häirib sind ning et sa tahad muutust. Anna talle teada, et sa toetad nende head omavahelist suhet ega soovi sinna vahele segada ning et sa hindad seda, et mees oma ema austab, kuid mitte iga hinnaga.
    • Anna talle märku, et sina oled tema elus nüüd kõige tähtsam naine ning et tema ema segab teie suhet. Ehk ei pane memmekas seda isegi tähele, kuigi see sööb su närve ja võib hävitada teie suhte. Sest tegu on ometi mehega, kellega koos soovid oma elu veeta, temaga pere luua – sa peaksid siis ju saama temaga rääkida.
    • Proovi ka tema emaga kontakti saada või mis veelgi parem: peaksite kolmekesti maha istuma ja rääkima. Isegi kui ema hakkab seejärel väga kaitsvalt käituma, peaks ta aru saama, et ta peab pojast lahti laskma.

Kindlasti lahendad nii probleemi, saad oma mehe tagasi ning parandad suhteid ämmaga. Ehk saate isegi sõpradeks – kes teab?

 

Vaata ka:

minuaeg.com uudised

Regionaalminister Madis Kallas lahkub ametist

Regionaalminister Madis Kallas andis täna teada, et lahkub regionaalministri ametist. Kallase volitused ministrina lõppevad täna

ingel

Ingli sõnum – Teisipäev, 16. aprill 2024

Tere tulemast tänase inglisõnumi juurde! Täna toob ingel Metatron teile sõnumi usaldusest ja jumalikust juhatusest.

error: Sisu on kaitstud!