Huvitavat

Kirsti Timmeri taroskoop Alar Karise tähtkujule

Eile astus ametisse Eesti uus president Alar Karis.​ President Alar Karis sõnas parlamendi ees peetud kõnes, et tahab riigipeana ennekõike olla tasakaalustaja ja vajadusel ka lepitaja. Loomulikult vaatasime, mida Timmeri taroskoop värskele presidendile uueks nädalaks ennustas.
Igal esmaspäeval ilmub TV3 Play keskkonnas Timmeri taroskoop. Alar Karis on sündinud 26. märtsil ja tema tähtkujuks on Jäär. Inimest, kelle sünnikaardis asub päike Jäära märgis, peetakse julgeks, sageli hulljulgeks (ei arvesta eelnevaid kogemusi ega teiste inimeste arvamust), tegutsemisele orienteerituks, otsekoheseks ja puhtsüdamlikuks. Tema nõrk külg on koostööoskuse ja diplomaatia puudumine. Ka oma tegevuse etteplaneerimine ja tagajärgedele mõtlemine ei ole Jäära tugevaim omadus.

Mida ütlevad alanud nädalal Timmeri tarokaardid?

Jääral on nädala algus lausa imeline. Tunnete ennast hästi ja kõik on paigas, justkui paradiisis. Kellel on lapsed, siis lastega olete eriti õnnelikud. Ühtlasi on suhtlusrohke nädal, tahate endast rääkida ja ka teile tahetakse infot vahendada. Kui Jääral on töövestlused, siis ka need on edukad. Kõik jutuajamised viivad edasi ja kõigel on mingi tulemus. Jäär õpib sellel nädalal midagi uut ja ühe noore mehe käest saab teada midagi, mis tõstab teie eneseväärikust. See on tunnustus ja kes käib koolis, siis te saate raudselt kuidagi tunnustatud seal.

Iga asi, mis puudutab teie teadmisi, seda märgatakse ja kiidetakse. Selle külje pealt, kus te ei oska oodata, teilt tahetakse midagi. Olge ettevaatlik ainult sellega, et ärge võtke endale liiga palju kohustusi, sest teil on oht üle rabada. Perekonna poolt tuleb ootamatuid uudiseid, see võib puudutada kolimist, beebiuudist või reisi. Nädala lõpus hoidke oma tervist ja seiske ka rahaliselt enda eest. Soovitus nädalaks: keegi vastassoost, kellel on teie poole suur tõmme, on väga armukade, see tõukab teda teist eemale.

Kuula kogu ennustust lähemalt SIIT

Jaga
Back to top button