Sunday , 24 October 2021
Tarokaart

Kirsti Timmeri tarokaardid ennustasid Uudo Sepa lahkuminekut ette

Pühapäeval puhkes skandaal Uudo Sepa ümber, kes avalikustas sotsiaalmeedia vahendusel, et läks reisil olles lahku oma elukaaslase Kendraga. Kogu olukord on äärmiselt segane, sest esile on kerkinud ka faktid lähisuhtevägivallast. Meie uurisime lähemalt, mida ennustavad alanud nädalaks Timmeri tarokaardid Uudo Sepa tähtkujule ja sealt ilmnes nii mõnigi uus fakt. Kas see on ka tõsi, teab lahkuläinud paar vaid ise.
Loe ka: TÄIENDATUD: U.Sepp ja tema kallim Katrina on lahku läinud. Reisil lükkas Uudo kallimat vastu lauda ja kohale kutsuti kiirabi.

Igal esmaspäeval ilmub TV3 Play keskkonnas ka Timmeri taroskoop. Uudo Sepp on sündinud 28. märtsil ja tema tähtkujuks on Jäär. Selle tähtkuju all sündinud on tugeva iseloomuga, võimukad ja teotahtelised inimesed. Nad tahavad edasi jõuda, eesotsas sammuda, juhtida ja juhatada teisi. Jäärad kalduvad tihti liialdustesse, kuid tegutsevad impulsiivselt.

Timmeri taroskoop ennustab, et Jääradel on selline nädala algus, mis paneb lausa ahhetama. Nimelt on fookuses just armuteemad. Kellel on püsisuhe, siis võite lausa seksi ajal abieluettepaneku saada. Kirg on suhtes vägagi olemas, aga on ka neid inimesi, kes on suhtes ja võivad teada saada, et kaaslane petab neid ning see on väga valus teema. Kuigi nädala algus on armastust täis, siis selles kõiges on ka solvumist ja õppimist, kuidas toime tulla keerulise informatsiooniga. Vallalisel Jääral on mitu valikut. Tuleb tagasi keegi inimene minevikust, kes on noorem. Seega tuleb ettevaatlik olla, et kokkuleppeid sõlmides teid ei petetaks. Kohtumisele läheb Jäär alati mingite ootustega, aga peab paraku nendes pettuma. Tohutu vaidluse ja tõestuse nädal on Jääradel. Justkui peaksite pidevalt ringi käima kilbi ja mõõgaga.
Nädala lõpus mõtlete, et aitab. Elate ainult iseendale ja peate oluliseks oma raha ning iseseisvust. Te üritate kedagi ka mõjutada ja see puudutab taas mingit kokkulepet. Läheb tuliseks vaidluseks, sest te ei saa midagi, mida tahate. Emotsioonid on Jääral laes ja närvid läbi. Soovitus alanud nädalaks: Ei pea olema nii haiglaslik perfektsionist. Laske elul ennast üllatada ja ärge olge nii tujukas!

Kuula täispikka ennustust Jäärale SIIT

Jaga

Vaata ka:

Screenshot 2021 10 24 at 18.28.14

Haiglad üle Eesti piiravad või katkestavad plaanilise statsionaarse ravitöö, et katta suurenenud Covid-19 haiglaravi vajadust ning suurendada ravivõimalusi.

Ida-Tallinna keskhaigla juhatuse liikme ja ravijuhi Ene Hallingu sõnul on olukord tõsine ning haigla töö vajab …

banner g7486ff97c 640

Euroopat ähvardab uus tooraine kriis

Tööstusettevõtted – aga mitte ainult – võitlevad juba kuid ülikiire hinnatõusuga. Nüüd on Euroopas tekkinud …

vaccine g2e5c00c08 640

Eesti meedikud ja teadlased tegid ühispöördumise, mis seab vaktsiinide tõhususe kahtluse alla

Meedikud ja teadlased edastasid ühispöördumise, milles 103 allakirjutatut kinnitasid, et vaktsiinide mõju on lubatust väiksem …

Screenshot 2021 10 24 at 16.21.53

Rabav foto Kaisa Kuusnõmmest

Kaisa ja Raigo Kuusnõmm pesitsevad juba mõnda aega eksootilisel Taimaal ning tundub, et paar ei …