Huvitavat

Kirsti Timmeri: Kinkige lastele asju, mis ajas kestma jäävad.

Raadiosaatejuht ja kaardimoor Kirsti Valdstein-Timmer usub, et on pärinud oma selgeltnägemisande emapoolsest suguvõsast. Peale selle on ta pärinud vanaema Benita Loviise kaelaehte, mida hoiab oma kodus sisekujunduselemendina. “See kannab vanaema energiat,” kinnitab Kirsti.

Kirsti Valdstein-Timmer (49) on emapoolses suguvõsas viiendat põlve nõid, kes ennustab kaartidega, räägib surnutega ja näeb elusaatust ette. Emapoolse vanaema Benita Loviise mälestusese, musta sametpaelaga kipsist roos ripub Kirsti kodus lambi küljes. Tegelikult tahab ta hinnalisele ehtele leida teise koha, kus seda veel paremini eksponeerida. Pealegi on see ainus asi, mis talle vanaemast on jäänud.
“Tahaks panna alati kõigile südamele, et kinkige lastele asju, mis ajas kestma jäävad,” räägib Kirsti. “Et emad ja vanaemad kingiksid oma lastele ja lastelastele midagi sellist, millel on tulevikus mingi väärtus ja mis jääb pikaks ajaks alles. Mulle kinkis vanaema sünnipäevaks alati villaseid kindaid ja sokke. Need kulusid läbi. Kui vanaema ära suri ja tema asju mindi kokku panema, ütlesin emale, et palun too midagi, mis jääks mulle vanaemast mälestuseks. Ta tõi selle käsitsi tehtud ehte.”
Refereeritud Kroonikast.

Loe edasi SIIT
Allikas. Kroonika

Jaga
Back to top button