Tuesday , 28 September 2021
12586772t1h39c1

Kirsti Timmer: Kui sulle räägitakse needusest, lubades seda suure summa eest maha võtta (ka mõnel vastuvõtul), siis keeldu.

Ma olen oma lehel kirjutanud needusest ja sellest, kuidas mõned inimesed selliste juttudega inimesi hirmutavad, petavad ja needusest vabanemist lubades suuri summasid küsivad.

Ja ikka jõuavad minuni pidevalt abipalved, sest keegi nõuab ähvarduste saatel inimeselt järjepidevalt raha.
Kuidas see algab?
Enamasti sellest, et minnakse mõne Venemaa saatest tuntud selgeltnägija lehele, laigitakse seal postitust või kommenteeritakse ja juba õige pea võtab see tuntud selgeltnägija ise sinuga ühendust. Hüüumärk!!! Ükski päris tegija ei võta MITTE KUNAGI sinuga ise ühendust. Mitte keegi ei tule sulle ise kirjutama, et sul on needus või sa vajad abi. Usu mind, et abivajajaid on nii palju, et neid ei pea käima kotiga püüdmas. Seega, kui sinuga võetakse ise ühendust, siis bloki see inimene kohe ära, see ei ole päris, see on pettus.

Kui sulle räägitakse needusest, lubades seda suure summa eest maha võtta (ka mõnel vastuvõtul), siis keeldu.
Ükski päris nõid ei hakka sinult needust maha võtma, ta ainult juhendab sind, et sa teeksid seda ise. Kui ta pakub sulle sellist teenust ja seda ikka suure summa eest, siis keeldu. Miks? Sest olen ka ise näinud päris palju selliseid inimesi kellel on lihtsalt raske aeg elus, meil kõigil on vahel, aga talle on hakatud rääkima teda kummitavast needusest ja lubatud tuhandete eurode eest see kole jama eemaldada. Tegelikult aga ei ole mingit needust, lihtsalt elus on õppetunde.
Kui inimene hakkab kasutama oma võimet sinu “halvamiseks”, rääkides hirmutavaid lugusid, siis pole muud kui kiired jalad, ära lase end püüda lõksu, see käib märkamatult.
Kui inimene on tulnud vastuvõtule ja tal ongi needus peal, siis juhtnöörid vabanemiseks saad ikka vastuvõtutasu eest, selleks ei pea eraldi summasid maksma. Usu mind.

Kainet mõistust soovides

Kirsti – https://kirstitimmer.ee/

Jaga

Vaata ka:

holding hands 1149411 640

Kui partnerid suudavad ületada teineteisele etteheidete tegemise spiraali ja ei lähe lahku, aga…

Kui partnerid suudavad ületada teineteisele etteheidete tegemise spiraali ja ei lähe lahku, siis ootab neid …

baby 1151345 640

Lugeja küsib: Mida teha kui astraalolendid lapsi ründavad?

Küsin arvamust. Mul on kummaline olukord oma vanima 5-aastase lapsega. Tal on praeguseks 4 korda …

charcuterie 338498 640

Liigsöömine, ülekaalulisus ja selle vaimsed põhjused

Ehkki esmapilgul võib tunduda, et ülekaalulisuse põhjuseks on liigsöömine, võib tegelik olukord olla mõnevõrra keerukam. …

kurb.minuaeg

Miks paarisuhted lagunevad üha sagedamini?

Tasakaalustamata paarisuhte kooshoidmine on täna palju raskem, kui see oli meile eelnevatel põlvkondadel. Meie vanemad …