Tuesday , 2 March 2021

Kirsti Timmer: Eesti naistele – Egiptuse noored mehed nende armutõotused ja raha.

kka paar korda aastas satub minu juurde mõni Eesti naine, kes tuleb murega oma noore egiptlasest armastatuga. Tuleb tunnistada, et enamasti ei ole tegu noorte naistega, ikka elukogenud prouad.

 

Mis siis mureks? Tavaliselt on nad kas olnud pikalt üksikud või siis juba kustunud kirega abielus, kus elatakse koos vaid ühise maja või lastelaste pärast.
Nendel naistel on kõikidel hea süda, nad on siirad ja usuvad armastusse esimesest pilgust ning loomulikult on nad tahtnud juba ammu tunda seda tunnet kus liblikad kõhus sisikonna pööravad.

 

Eranditult on nad kohanud Egiptuses puhates kaunist ja nendest paarkümmend aastat nooremat meest. Alati on see noormees nendesse silmapilkselt armunud ja koos on veedetud paar kireööd, mille tulemusel lubab noormees, et see on saatuslik armastus ja nende elutee jätkub ühiselt.

 

 

 

Naine tuleb puhkuselt koju, särab ja õhkab, noormees saadab kauneid, armastusest pakatavaid sõnumeid…. Kuni.
Selgub, et sõstrasilm soovib tulla siia, oma armastatu juurde, aga ilmnes üks takistus! Nimelt tema kõige armsam vanaisa või isa või muu lähisugulane on sattunud haiglasse ja on nii raskelt haige, et raviks vajatakse raha. Tavaliselt ikka tuhandeid eurosid. Seega ei saa noormees enne tulla kui tal vajaminev summa teenitud või no kui… Äkki saab armastatud naine talle selle raha laenata?

 

 

Muidugi saab, miskipärast jäävad naised neid ikka uskuma ja saadavad oma säästud kallimale. Siis järgneb uus takistus ja nii edasi ja nii edasi.
On naisi kes on võtnud laene, et kaugel elavat kallimat ( tuletan meelde, et selle kallimaga veedeti vaid paar kireööd ) aidata.

Loe pikemalt edasi SIIT 

Allikas. https://kirstitimmer.ee/

Jaga

Vaata ka:

Kanal 2 uus saade „ESSE“ võtab ette libauudised

Täna kell 20.00 alustab ajakirjanik Eeva Esse meelelahutuslik ajakirjandussaade „ESSE“, mis lahkab iga nädal ühte …

Sülearvuti hügieen: kuidas seadet korralikult puhastada? 

    Sülearvuti klaviatuuril võib leiduda kuni 20 000 korda rohkem baktereid kui tualettpoti kaanel, …

Turvatöötaja lasi Rocca al Mare keskuses maskivastasele gaasi näkku.

Keskuse turvatöötajad keelasid maskivastasel mehel  poodi siseneda. Mees muutus agressiivseks: tõukas ja lõi korduvalt turvamehi, …

VIDEO – Kaja Kallas: Võimalik on veel karmimaid meetmeid kasutusele võtta.

Tuhat, tuhat viissada, tuhat kakssada… Koroonaviirusega uute nakatunute arv on Eestis enneolematult kõrge. Teadlased nõuavad karmimaid piiranguid, …