Erakorralised uudised
timmer

KIRSTI TIMMER AVALDAS õõvastava põhjuse, miks osad naised rasedaks ei jää

Selgeltnägija ja hinnatud nõid Kirsti Timmer paljastas oma hiljutises blogipostituses üsnagi õõvastava põhjuse, miks osad naised rasedaks ei jää, kuigi nende tervisega kõik korras on.

Timmeri sõnul võib peituda põhjus selles, et keegi on väga tugeva emotsiooniga sinu pihta midagi öelnud  ja need sõnad on tööle hakanud.

“Tugeval inimesel on vihaga öeldud sõnal väga tugev jõud ja sajatamine ei jää õhku, kui inimene ei oska end ise selle eest kaitsta. Enda kaitsmine on täiesti võimalik ja sel juhul toimib sõnamine bumerangina.
Kõige ehedam näide: naine ei saa lapsi. Arstid ütlevad, et kõik on korras, ei ole takistusi, aga naine ei jää rasedaks. Ei ühtegi katkemist, ei katkestamist, lihtsalt ei jää ja kõik.

Mina nägin kaartidelt, et see on konkreetne sõnamise tagajärg ja peale pandud üldsegi mitte selle mõttega. Lugu oli tema lapsepõlvest. Ema jättis ta valvama nooremat õde ja õde kukkus sel ajal põlved katki. Ema karjus kurjustades talle, et ta on nii hooletu, et tema küll kunagi lapsi saama ei peaks!
Sellest piisas! Hirmunud laps salvestas need sõnad oma teadvusesse, tema pärast juhtus õnnetus! Ta ei saa lastega hakkama.

Miks ta oleks pidanud? Laps ei vastuta teise lapse eest, laps on ise laps, aga ema kandis oma vastutuse talle üle ja samuti ka enda süütunde. See kõik salvestub alateadvusse ja alateadvus blokeerib juba eos selle vastutuse võtmise teise inimese elu ees. Lihtne. See kõik tuli välja mu kaartides ja naine tunnistas seda.
Õpetasin talle kuidas vabastada end nendest ema öeldud sõnadest ja aasta hiljem saatis ta mulle oma armsa pisipoja pildi. Ääretult ilus tulemus mu jaoks.

Seega, igal sellisel mustril või lool on kusagil seletus, vahel on see nii väike põhjus, aga takistab oma tegemisi nautimast. Ei ole tarvis suguvõsaga tuhandete eurode eest surra-murrat tegema minna, ei ole mõtet otsida suurt needust, vahel on asjad lihtsamad.

Kuigi on muidugi ka needusega elavaid inimesi, aga needus ei seisne selles, et sind lastakse töölt lahti, mees jätab maha või raha ei ole. See ei ole needus, needus on hoopis tõsisem teema ja väljendub väga jõhkral moel. On olukordi kus seda needust ei saagi maha, sest inimene on oma tegudega karistuse ausalt välja teeninud, see on tema tegude tagajärg, siis tuleb see teadmine vastu. võtta. Ise tegid.
Elada tuleb nii, et kellelegi teadlikult ja tahtlikult haiget ei tee, siis ei ole vaja ka needuse pärast muretseda.”

Loe täispikka blogipostitust SIIT
Allikas. Buduaar.ee

Vaata ka:

Blue Breaking News YouTube Channel Art

Sel suvel kandideeris SEB praktikaprogrammi Youth LAB 2374 noort

Sel suvel tähistas SEB juba seitsmendat aastat, mil alustas noorte praktikaprogramm Youth LAB, mis  pakub

Blue Breaking News YouTube Channel Art

Maksekeskus AS sai krediidivahendaja tegevusloa

Finantsinspektsioon andis esmaspäeval, 22. juulil Maksekeskus AS-le krediidivahendaja tegevusloa, mis annab ettevõttele õiguse vahendada tarbijale