Expand To Show Full Article
Kim Kardashian soetas endale printsess Dianale kuulunud omapärase ehte | MinuAeg
Kolmapäev , 7 juuni 2023
Erakorralised uudised

Kim Kardashian soetas endale printsess Dianale kuulunud omapärase ehte

Näib, et Kim Kardashiani suur huvi ajaloo vastu üha kasvab! Täpsemalt pakuvad Kimile aga huvi ajalukku läinud võimsad naised, ning eks ole Kim isegi üks neist ikoonilistest naistest, kellest ka veel tulevikus aastakümneid räägitakse. Kui alles mõni aeg tagasi sattus Kardashian kriitikatule alla, sest kandis Met Galal Marilyn Monroele kuulunud kleiti, siis nüüd on Kim oma valdusesse saanud printsess Dianale kuulunud ehte.

Kim Kardashian tegi oksjonil pakkumise varalahkunud printsess Dianale kuulunud kaelakeeripatsile. Tegemist on silmapaistva ja väga julge ehtega ning igaüks seda juba välja ei kannaks. Seetõttu oli enampakkumisele pandud kaelakee hind esialgu üsna madal, kuid kerkis oksjoni lõpuks lausa kahekordseks. Viimase pakkumise ehtele tegigi just Kim Kardashian, kes soetas ripatsi endale peaaegu 200 000 dollari eest. 

“See ehe on oma suuruse, värvi ja stiili poolest väga silmapaistev ja muljetavaldav – olgu selle kandja eesmärgiks siis usk, mood või mõlemad,” sõnas Sotheby Londoni juht Kristian Spofforth. “Meil on hea meel, et see teos on leidnud uue hingamise teise kuulsa inimese käes.”

Loe edasi SIIT.

allikas: sky.ee

Vaata ka:

Päästjad päästsid täna 6.06 Emajõest kindlast uppumissurmast joobes mehe

Täna, 6. juuni õhtul kell 18.44 teatati häirekeskusele, et Tartus Turu silla lähedal Pika tänava …