Reede , 9 juuni 2023
Erakorralised uudised

Kihlumisega seotud saladus

Äsja kihlunud naised ei kipu seda küll tunnistama aga kihlumine ei pruukinud olla nende jaoks nii maagiline kui seda on eelnevalt ette kujutatud. Isegi kui su unelmate mehel on kõik ideaalselt planeeritud, alates armsatest sõnadest romantilise kohani välja, võib ettepaneku tegemine siiski välja kukkuda üsnagi kohmakalt.

Miks? Esiteks , paljud meist on oma unistuses lati seadnud väga kõrgele ja ootavad ilmselt tulevaselt mehelt ettepanekut moel, mida ta ei pruugi suuta täita. Teiseks, olgugi et tegemist on suurepärase kogemusega, võib olla üsna imelik vaadata kuidas inimene, keda läbi ja lõhki tunned, teeb asju mida ta ilmselgelt kunagi varem pole teinud: laskub põlvele ja palub sul temaga abielluda. Nagu ikka, tehes asju esmakordselt, ei pruugi need välja kukkuda sellisena nagu planeeritud.

Näiteks, mees on planeerinud soojamaa reisi ajal rannas teha sulle abieluettepanek. Mis saab olla veel ilusam kui päike, merelained, mõnus tuuleiil, kaunid sõnad sinu armsama huultelt … ja järsku lendab sinu peast  napilt mööda rannapall, mille on mänguhoos teele lähetanud laps, kes oma vanematega eemal mõnusalt aega viidab. Või tuleb armsamal närv sisse, mistõttu ei käitu ta iseendana ja näeb pigem välja nagu halb näitleja kehvas komöödiafilmis. Ehedad näited sellest, et vahet pole kui täiuslikult on kõik planeeritud, võib mingi x-faktor unistuste ettepanekust teha harju keskmise ettepaneku.
Loomulikult  esineb  abieluettepanekuid, mis vastab kõikidele ootustele, kuid kindlasti jätab suur osa naistest rääkimata , et temale tehtud abieluettepanek polnud nagu muinasjutus. Aga sellest pole midagi, tähtis  on ettepanek ise ja see, et sinu tulevane abikaasa annab endast kõik, et ettepanek oleks võimalikult romantiline. Pealegi ei peegelda ettepanek, missugused tulevad sinu pulmad või edasine ühine elu ning kindlasti tuleb teie kooselus palju hetki, mis on igas mõttes täiuslikud.

Vaata ka:

Mees kandis naise, keda ta oli petnud, üle ukseläve. Siis märkas ta temas midagi muutumas.

Ühel päeval tulin ma koju, ulatasin naisele õhtusöögi, võtsin tal käest kinni ja ütlesin: “Ma …