olga subach bUHFLYU1PY unsplash

Kaugeltki iga päev ei alga uus ajastu…

Kaugeltki iga päev ei alga uus ajastu. Aga igasse päeva tuleb suhtuda nii, nagu oleks just see uue ajastu esimene päev. Selleta ei lõpe midagi vana ega alga midagi uut, ei suures ega väikeses, isiklikuski mastaabis. Igapäevarutus unustatakse tihti kahjuks ära kodused ja lähedased sõbrad, sest mõtted ja aeg on seotud tööga.
Tuleb võtta aeg maha ning mõelda, kuidas saaksime üksteisele paremad olla. Leia jus täna aeg sõjakirve mahamatmiseks ja lepituse otsimiseks – olgu siis tülis lähedaste sugulastega, endiste sõpradega või vihavaenu kandvate naabritega. Andestamine ja andestuse saamine käivad aga käsikäes. Soovin, et meis kõigis oleks rohkem soojust, üksteise märkamist ja mõistmist.

 

Tehkem lähedastega koos asju, mis võtavad vähe, kuid annavad palju. Ainult koos, ainult üksteist usaldades suudame seljatada oma kõige suuremad vaenlased – umbusalduse, kurjuse, tigeduse. Ja selleks on meil vaja vaid sooja südant ja selget mõistust.
Olge hoitud!

Vaata ka:

horoskoop

Horoskoop: Reede 24 mai 2024

Jäär Täna keskendutakse perele ja emotsionaalsele heaolule. Hea aeg laadimiseks läbi lähedastega suhtlemise. Suhtlemine on

Blue Breaking News YouTube Channel Art

Riigisisestel lennuliinidel tõusevad juunist piletihinnadRegionaalminister Piret Hartman saatis kooskõlastusele määruse eelnõu, mille alusel tõusevad juunist lennuliinidel piletihinnad.

„Piletihindu tõstetakse, kuna kehtivad piletihinnad ei vasta teenuse pakkumise tegelikele kuludele ning on võrreldes bussi-