Erakorralised uudised
vesi2

Kas sa tead, miks peaks hoidma veeklaasi voodi all öösel?

Kas sina ka tunned ennast mõnikord halvasti ilma, et selleks oleks mingit põhjust? Tavaliselt paned sa selle stressi, raske ja väsitava päeva arvele. Tegelikult aga võib see olla tingitud hoopis kõigest negatiivsest sinu ümber. Negatiivsust on igal pool, ka meie mõtetes – tunnista ausalt, kui mitu korda mõtled sa päevas asjade peale, mis pole just meeldivad ja näed kõike pigem mustas valguses? Me oleme ümbritsetud negatiivsusest ja kuuleme sellest teiste kaudu, televiisorist, raadiost ja ajakirjandusest. Millegipärast huvitab inimesi just kõige rohkem see, mis on negatiivne.

Selleks, et sellest kõigest vabaneda ja leida tagasi rahulik meel, tuleb sul puhastada nii oma meel, kui ka oma kodu halvast ja negatiivsest.

Väsimust võivad põhjustada nii halb eluviis, kui ebatervislik toitumine. Kui aga hoolimata tervest eluviisist kimbutab sind ikkagi närvilisus ja stress, siis võib-olla on sinus liiga palju negatiivset energiat ja sa pead lihtsalt sellest lahti saama ja asendama positiivsega.
Kust tuleb negatiivne energia? 

Kahest allikast: väljast ja seest. Läbikäimine negatiivsete inimestega, kes kannatavad stressi ja masenduse all, kes näevad kõiges ja kõigis halba. Samuti kõik enda halvad mõtted: viha, pettumus, hirm jne.

Ka kodus on energiat, seda kas kodus valitsev energia on positiivne või negatiivne, määravad sinu harjumused. Kui sul on kalduvus rääkida oma koduseinte vahel tihti halbadest asjadest ja probleemidest enda ümber, siis on su kodus negatiivset energiat. Lisaks sellele aitavad negatiivse energia kogunemisele kaasa katkised mööbliesemed, peeglite rohkus ja kasutud esemed.

Ja selle asemel, et tunda end kodus hästi ja rahulikuna, valdab sind mingi seletamatu kurbus ja ärevus, nagu hakkaks kohe midagi juhtuma. Sa kannatad stressi käes, magad halvasti, su hinges on rahutus ja sa mõtted on halvad. 

Selleks, et negatiivset energiat kodust eemale ajada, võid sa põletada loorberilehti. Magamistoas aga aitab lihtne veeklaas.

Vesi on mitmekülgne orgaaniline lahusti, mis suudab lahustada mitte ainult keemilisi ja füüsilisi ühendeid, vaid ka energeetilisi. Seega on vesi efektiivne vahend, mis suudab imada endasse negatiivset energiat ja puhastada õhku. Selleks, et sellest parimat kasu saada, täida klaas iga õhtu puhta veega. Jäta klaas voodi alla terveks ööks ja hommikul vaata, milliseks vesi on muutunud. Kui vesi on hägune hommikul või kui veeklaasi peal on mullikesi, siis võib tegemist olla negatiivse energiaga.

Viska vesi ära, pese klaas hoolikalt ja kuivata. Õhtul täida sama klaas puhta veega ja pane voodi alla. Sa võid korrata seda protseduuri täpselt nii kaua, kui sa end halvasti tunned.
Mõned soovitused, mis aitavad halvast energiast vabaneda:
 

• Paranda või lase ära parandada kõik katkised mööbliesemed. Isegi Feng Shui järgi toovad need asjad õnnetust ligi.

• Korista oma kodu korrapäraselt, ära unusta kõiki pimedaid nurki ja väikeseid panipaiku.


• Tuuluta oma kodu ja lase palju päikest tuppa, lõhnasta viirukiga või eeterlike õlidega.


• Väldi vaidlusi, vandumist, kaeblemist, hädaldamist, probleemidest rääkimist, halbu mõtteid.


• Tee meresoola vanni, kanna looduslikke riideid sünteetiliste asemel.


• Ole positiivne ja mõtle häid mõtteid, õpi nägema elu hea külje pealt. Saa oma hirmudest üle.


• Piira oma läbikäimist negatiivsete inimestega, et nad ei võtaks sinu positiivsust ära ja ei kurnaks sind.


• Koosta nimekiri kõigest sellest, mis su elus hästi on ja samuti nendest asjadest, mille üle sa tänulikkust tunned. Iga kord, kui sa tunned end halvasti, vaata seda nimekirja.

Kodusedlood.ee

Vaata ka:

Kivioli uus uhishoone 2023726

Lääne päästekeskuse sündmused 29. veebruar – 1. märts 2024

Raplamaa 29. veebruaril kell 9.06 teavitati häirekeskust, et Kehtna vallas Kärpla külas on prügiauto sõitnud

armastushorokoopminuaeg.com

Armastuse horoskoop –  Reede, 1. märts 2024

Jäär: Täna on hea päev flirtimiseks ja uute suhete loomiseks. Teie energia on särav ja

error: Sisu on kaitstud!