Erakorralised uudised
Blue Hello Blooming Spring Instagram Post 1

JUULIKUU 2024 HOROSKOOP

 Vähk 22. juuni — 22. juuli

Vähi energiatase on juulis laes ja ükski varjutus teda ei mõjuta. Vaikselt aga küpseb sisemine soov oma kuvandit muuta ja end teisiti määratleda. Vähk ei ole rahul sellega, millise identiteedi on ta endale loonud.
Juuli paneb proovile kõik selle, mis on seotud armastuse ja suhetega. Üksik Vähk hindab ümber kõik oma vajadused, suhtes olev Vähk võtab eest roosad prillid ja vaatab viimaks kaaslasele ausalt otsa. Mis on selle tulemus, sõltub sellest, millisele alusele on suhe loodud.
Paljud allasurutud pinged vabanevad. Hea aeg nendega tegeleda ja seda Vähk juba oskab.

Loe teisi horoskoope SIIT

Lõvi 23. juuli — 22. august

Õnnelik ja edukas kuu. Natuke aeglasema tempoga kui tavaliselt, ent siiski aktiivne. Esineb mõningaid tõrkeid ja viivitusi, mis võivad Lõvi endast välja viia. Ole suuremeelne ja kõik laabub, varu kannatust ja mõista, et kõik ei ole nii perfektsed kui sina.
Unenäod võivad olla imelikud. Lihtsalt vaata ja jälgi, need on otsekui puhastus vanast taagast.
Rahaasjades võib tulla ette ootamatusi. Tea, et see segane periood saab retrograadse juuliga läbi.

Neitsi 23. august — 22. september

Juuli paneb proovile kõik Neitsi sõprussuhted. On palju vääritimõistmist ja möödarääkimist. Hea suhtlejana saab Neitsi arusaamatustega kergelt hakkama. Tuleb vaid meeles pidada, et teised ei pruugi nii mõistvad olla.
Neitsi võiks juulis lõdvestuda ja veeta rohkem kvaliteetaega iseendaga. Miks mitte hellitada ennast tehtud töö eest?

Kaalud 23. september — 23. oktoober

Stressirohke kuu, Kaalud on end otsekui nurka mänginud. Tahaks puhata ja mängida, aga võetud kohustused ei luba. Kaalud võiksid seada fookusesse tervise ja harvu puhkehetki maksimaalselt ära kasutada. Päriselt aega maha võtta aga ei saa, kuna karjääriks ja ettevõtluseks on nüüd hea periood ja teist nii soodsat võimalust selle aasta jooksul enam ei tule.
Tähelepanu tasub pöörata ka kodusele elule, sest lähedastele ei meeldi stressis ja ringitormlevad Kaalud üldse. Katsu neile rohkem naeratada.

Skorpion 24. oktoober — 22. november

Muidu enesekindlale Skorpionile on juuli raske, tema enesekindlus ja enesehinnang on tavalisest nõrgemad. Intellektuaalselt kukub Skorpion kokku, tal tekib tunne, et üks etapp on läbi, midagi ei ole enam oodata ning kõik teised ümberringi on lollid ja saamatud. See möödub kuu keskel toimuva kuuvarjutusega.
Kodune elu on rahulik ja suurte muutusteta. Juulikuine vaikelu on aga ettevalmistus tormiseks augustiks.

Ambur 23. november — 21. detsember

Amburil on juuli märksõnaks rahaasjad. Midagi peab muutuma, sest raha väljavool on suurem kui sissevool. See on õnneks mööduv. Kokkuhoidlikkus ei ole ka Amburile võõras, seega on hea kõik varasemad oskused ja nipid välja kaevata. Kuu lõpus leiab Ambur, et nii mõnigi nipp on saanud elustiiliks, mis on peale muu ka moodne ja öko.
Suhetes on kergem aeg vaid siis, kui Ambur ei kanna oma finantsmuresid isiklikku ellu üle.
August on Amburile kergem ja lihtsam, varjutusterohke ja retrograadne juuli tuleb lihtsalt üle elada.

Kaljukits 22. detsember — 20. jaanuar

Heitlik ja tormine periood. Pea meeles, et koorem on alati just nii raske, kui kanda suudad. Ja Kaljukits suudab, elujõuline ja tugev, nagu ta on.
Juulis on rõhk puhkusel, kuid puhkus ei võrdu laisklemisega, nagu Kaljukitsele tihti tunduda võib. Puhkus on puhkus, luba seda endale!
Päikesevarjutus paneb Kaljukitse suhte proovile ja toob välja nõrgad kohad. See ei tulene mitte Kaljukitsest endast, vaid partnerist. Ole nüüd kaaslasega kannatlik. Kuna sinu enda energiatase on kõrge, saad ka suhteprobleemidega hakkama.

Veevalaja 21. jaanuar — 18. veebruar

Loe teisi horoskoope SIIT

 

Juuli märksõnad on muutused karjääris ja sissetulekutes. Palju tekib uusi võimalusi, iseasi, kas jagub julgust neid kasutada. Aeg on igatahes soodne.
Tervis on Veevalajal hea, ka organism on tugev, kuid armastus pannakse proovile. Ole oma armastatuga kannatlik ja leebe. Draama tuleb tegelikult väljastpoolt ja sel ei ole teie suhtega mitte mingit pistmist. Mõjutab see teid siiski.
Vallalisel Veevalajal on palju võimalusi flirtida, sest seltsielu on aktiivne. Kahjuks ei tõota see tõsist romantilist suhet. August tuleb armastuses edukam.

Kalad 19. veebruar — 20. märts

Tervis on hea, energiat jagub, aga töökohas võib juuli tuua draamasid ja muutusi. Samas, kui tolm maha langeb, siis avastad, et juhtunud on parim, mis üldse juhtuda sai.
Tervist tasub parandada liikumise ja kergema toiduga. Kalad kipuvad unustama mõlemaid, sest juuli pakub palju võimalusi tööks ja lisateenistuseks.
Perekondlikud suhted võivad olla teravad. Kaladele tundub, et keegi ei mõista neid. Augustis saad lähedastega jälle terveid suhteid nautida.

Jäär 21. märts — 20. aprill

Juuli märksõna on tervis, Jäär peaks kindlustama endale piisavalt puhkust. Tervitatud on kõik terviseprotseduurid, spaad ja massaažid.
Kuu alguse päikesevarjutus võib põhjustada palju koduseid draamasid. Ole leebe ja armastav. Kuu keskel toimuv kuuvarjutus toob kaasa segadusi tööl, ent siiski mitte midagi sellist, millega Jäär mängeldes toime ei tuleks.
Alates 21. juulist leiab Jäär end oma õnne tipust. Segasel ajal tuleb hoida fookus teadmisel, et kõik see saab kord läbi ja suurim õnn on sinu poole teel.

Sõnn 21. aprill — 20. mai

Sõnnile pakub juuli põnevust ja väljakutseid. Tervis vajab hoolt ja tähelepanu, sest energiat kipub väheks jääma. Lihtsalt luba endale veidi puhkust.
Perekond ja kodu saavad nüüd prioriteediks. Pole ime, kui Sõnn alustab remonti või leiab end mõtisklemast, kuhu seina sobiks uus riiul. Ja kui keegi suguseltsist on kaugeks jäänud, on just nüüd hea aeg peresidemeid tugevdada.
Rahaasjus peab Sõnn juulis midagi muutma, sest vana kaev hakkab tühjaks saama. See aga ei heiduta Sõnni üldse, kuu lõpuks on juba uued plaanid küpsema pandud ja need kerkivad usinalt. Raha armastab Sõnni.

Kaksikud 21. mai — 21. juuni

Vaba tahe ja sõltumatus saavad Kaksikutele juulis eriti oluliseks, eelkõige puudutab see finantsilist külge. Selles vallas toimub drastiline muutus — aga kas üles või alla, on kinni sinus endas.
Tervis on hea, kuid üles kerkivad vanad hirmud. Lihtsalt pea meeles, et hirm on tegelikult illusioon. Suhetes on vaikne ja rahulik periood, suuri muutusi ei ole veel tulemas. Juuli on otsekui vaikne ettevalmistus tulevaseks kirevaks ajaks.

Vaata ka:

Blue Breaking News YouTube Channel Art

Valitsus andis Riigikogu ees ametivande

Valitsus andis täna Riigikogu ees ametivande ja astus ametisse. Suulise ametivande andis peaminister Kristen Michal

Blue Breaking News YouTube Channel Art

Transpordiameti ja Politsei- ja Piirivalveameti Pärnu jõe ühisreid tuvastas mitmeid rikkumisi

Transpordiameti väikelaevade üksuse inspektorid tegid koos Politsei- ja Piirivalveameti veepatrulliga eelmisel laupäeval Pärnu jõel ühisreidi