Thursday , 21 October 2021
sugis

Just neile kolmele Tähemärgile tuleb septembri lõpp väga hea!

Just neile kolmele Tähemärgile tuleb septembri lõpp väga hea!

Sügis ei ole küll Lõvide aastaaeg aga see sügis avab talle võimaluse särada ja silma paista. Septembri lõpus muutub Lõvi armuelu ja võtab uue suuna. September on ideaalne kuu abiellumiseks, selleks, et panna leivad ühte kappi, kolida sama katuse alla, alustada uut suhet, armuda ja armastada. Hoolimata sellest, et tulemärke peetakse pigem kergemeelseteks, siis Lõvi on tegelikult suur romantik. Järgnevatel päevadel muutub ta eriti romantiliseks. Lõvi saab jõudu ja tugevust armastusest ehk siis oma kaaslase käest. Kui ta on armunud, kui ta on koos õige inimesega, siis on ta võimeline liigutama mägesid. Lõvi ellu tuleb sellel sügisel uus armastus. Kui ta aga on juba suhtes, siis avaneb tal mitu uut võimalust muuta oma suhet veelgi tugevamaks ja paremaks.

 

Lõvi on sellel sügisel ka ambitsioonikas. Tal ei tule headest ideedest puudu, ta on valmis oma suurimad unistused täide viima. Ta sihib kõrgele. Hea edu saadab iga tema ettevõtmist.

Ka Veevalajatel avaneb võimalus saada kasu oma tööst. Alates 15. septembrist on Marss liitunud Saturniga ning aitab ellu viia Veevalaja ettevõtmisi. Töö juures peaksid algama väga kiired ajad. Merkuur Kaaludes toob Veevalaja ellu kaasa romantilisi õhtusööke küünlavalgel ning reise. Kui sa oled sündinud Veevalaja tähtkujus, avaneb sul võimalus parandada septembri lõpus oma rahalist olukorda. Pane oma soovid kirja ning need võivad täide minna kiiremini, kui sa arvad.

Kaalude märk aitab meil leida paremat tasakaalu elus. Kui Veevalaja suudab leida kuldse kesktee oma elus, peaks kõik hästi minema. Veevalaja on vabameelne, visionäär, kellele meeldib teha asju omas rütmis. Kui kuni selle hetkeni võis tal olla tunne, et ta peab kogu aeg end maha suruma, siis nüüd muutub kõik. Ta leiab võimaluse teha asju oma äranägemise järgi.

 

Ja loomulikult selle perioodi kõige õnnelikum ja soositum tähemärk on Kaalud. Tegemist on Kaalude aastaajaga, sünnipäevaga ja ajaga, kui päike särab tema pea kohal taevas. Ja muidugi õnnestub tal tänu sellele kõik. Mis puutub tööasjadesse, siis sellel sügisel tekib mitu väga head võimalust, mis parandavad su tööalast elu. Palju ilusat on su ellu tulemas. Su elu võtab kiirema pöörde ja paljud asjad muutuvad paremaks.

Kaaludel on palju sõpru planeetide seas. Merkuur, kes toob ta ellu uusi sõpru; Marss, kes muudab ta võitmatuks. Marss toob Kaalude ellu palju häid üllatusi, ületavad suuremadki lootused. Planeedid aitavad tal ka muuta oma suhet paremaks. Praegu on hea võimalus rääkida kõigest, mis on valesti, mis toimib ja mis mitte, suhtlemine aitab teil muuta oma suhet tugevamaks ja leida lahendusi. Oktoober toob samuti su ellu palju õnne. Ja on alati olnud sinu jaoks hea kuu, kas pole?~

Allikas. Kodusedlood

Foto:

 

Jaga

Vaata ka:

maailm

Millised tähemärgid valitsevad maailma?

Tuleb välja, et 12 protsenti maailma riigijuhtidest on tähtkujult Skorpionid, vahendab YourTango. See tähendab, et …

horoskoop

Mis on sinu tähemärgi halvim iseloomujoon?

Jäärad on väga heitlikud. Su tujud kõiguvad väga kiirelt ühelt skaalalt teisele, arvab Higher Perspective. Sõnn võib …

horoskoop

Horoskoop – Kolmapäev 15 september

Jäär 21. märts – 20. aprill Olete tugevasti mõjutatud teiste meeleoludest ja reageerite väga tundlikult …

huntminuaeg

Need 3 tähemärki elavad hundiseaduste järgi ehk neid on juba sünnist saati õnnistatud hundi vaistuga

On inimesi, kes on sünnist saati õnnistatud hundi vaistuga. Nad elavad vastavalt oma rangete reeglite …