Wednesday , 19 June 2024
josh appel NeTPASr bmQ unsplash

Just neil 3 tähemärgil on juunikuus hea rahaõnn.

VÄHK

Vähil on nüüd rahaasjus väga soodsaid tuuleiile oodata, kuna Veenus ja Marss liiguvad läbi kogu kuu Vähi rahasektoris. See näitab ühelt poolt, et Vähk töötab ise ka kirglikult oma ressursside kasvatamise nimel, kuid samas on ta selles väga toetatud ning inimesed soovivad temasse panustada. See on väga viljakas aeg rahaseisude parandamiseks.

Olulised pöörded sissetulekutes võivad toimuda 5. kuni 8. juunil. Suured võimalused on ka 10. kuni 12. juunil, kuid siis võib olla ka suurem soov või vajadus palju kulutada. 27. kuni 30. juunil on aga parimad võimalused ning samuti soosing autoriteetide, ülemuste ja ühiskonna poolt, mis võib tuua kaasa majandusliku seisundi tervenemise.

Loe teisi horoskoope SIIT

JÄÄR

Jääral on endiselt suured šansid – tegelikult isegi läbi kogu aasta, kuna õnne- ja külluseplaneet Jupiter on tulnud tema rahasektorisse, et jääda. Samal ajal aktiveerivad Veenus ja Marss aga õnnemängude, spekuleerimise ja riskide valdkonda, nii et juunis võib Jäär julgemalt katsetada.

Siiski tuleks vahel ka ettevaatlik olla, eriti 10. kuni 12. juunil, mil Jäär võib suure summa välja käia, mis ei pruugi tulla tagasi. Samas võib see olla ka lihtsalt aeg, kui Jäär tahab naudingute ja mugavuste peale rohkem raha kulutada. Kui ta saab seda endale lubada, siis on kõik hästi. 15. kuni 24. juunil on hea aeg võlgade kustutamiseks ning ka üldse suuremateks struktuurseteks muutusteks seoses raha kogumise ja paigutamisega. Sellel tegevusel on pikaajalised tulemused.

KAALUD

Õnnelike hulka on sattunud ka Kaalud, sest paistab, et keegi soovib nendega oma ressursse jagada või saabuvad Kaaludele toetavad summad mingist allikast, mis ei eelda selle raha otsest välja teenimist. Sõbrad võivad olla äärmiselt toetavad ning Kaalusid sel kuul elus edasi aidata. Nad võivad anda vajalikke vihjeid ja ideid, kuidas oma plaanidele rahastust leida. 

Perioodil 15. kuni 24. juuni võivad Kaalud just tänu korralikult tehtud tööle saada finantsilist toetust. Samuti sobib see aeg olulise eeltöö tegemiseks, mis seotud mingi rahastuse saamisega – kas mõnelt fondilt, asutuselt või potentsiaalselt investorilt. Kui sellel ajal tööd ja vaeva näha, võivad saabuda väga positiivsed tulemused. Ka päranduste ja omandiõigusega seotud küsimused võivad nüüd hõlpsamini laheneda. 

Vaata ka:

Blue Breaking News YouTube Channel Art

Riigikogu võttis vastu lisaeelarve seaduse

Riigikogu võttis täiendaval istungil vastu neli seadust. Valitsuse algatatud riigi 2024. aasta lisaeelarve seaduse (456

euro

Pole Sõnu! 3 inimest andsid kelmidele kodust 10 500 eurot.

19.06.2024 Põhja prefektuuri ööpäevainfo Tallinn  Kelmused 18. juunil teatas 87-aastane naine, et ta sai kõne,