Wednesday , 1 December 2021
suheminuaeg

Just need kolm tähemärki oskavad andestada.

KALAD
Kalad suudab kõigist kõige paremini näha, kuidas kõik inimesed ja nende teod on omavahel seotud, seetõttu mõistavad nad konfliktide tagamaid sügavamal tasandil. Kalad teab, mida tähendab tingimusteta armastus, ning tema suurim motivatsioon elus ongi seda armastust rakendada. Kalade vaatepunktist on viha pidamine, torkimine ja süüdistamine lihtsalt mõttetu, kuna ta igatseb üle kõige teistega üksolemist ja sulandumist. Kalad ise ongi andestuse kehastus. Samuti ei kannata Kalad blokeeringuid, tal on vaja olla pidevalt voolamises. Nii otsustab Kalad alati andestada, et saaks armastusejões edasi voolata.

VEEVALAJA
Veevalajal on andestamiseks märksa teistsugune põhjus kui Kaladel. Kuna Veevalaja ei tunne end keset emotsioonide tormi sugugi mugavalt, soovib ta saavutada alati pigem rahu ja tasakaalu, et säilitada oma kaine, jälgiv ja erapooletu meel. Veevalaja tahab üle kõige, et kõik oleksid omavahel sõbrad – kriisid ja draamad on tema jaoks piinlikud. Pealegi suudab ta näha ise kõike avaramast perspektiivist ning talle omases klammerdumata olekus on süüdistustest kinni hoidmine puhas aja- ja energiaraisk. Kuna emotsioonid teda ei domineeri, näib talle alati mõistlikum lihtsalt andestada.

KAALUD
Kaalusid motiveerib elus kõige rohkem suhetes harmoonia loomine. Ta on oma olemuselt diplomaat, seetõttu on ta alati valmis läbirääkimisteks ning tema eesmärgiks on saavutada rahu. Mõistagi teeb see teda väga andestamisaltiks. Enamasti Kaalud ongi suhetes andestaja pool ja kuna ta on nii kärme andestama, teeb ta seda vahel ka liialt rutakalt. Kaalud õpetab teistele hästi, kuidas suhetes harmooniat luua, ent siin on üks konks. Kui Kaalud kogeb liiga palju ühepoolset andestamist, võib see tema sisemised kaalukausid üks hetk pöördesse viia ning temas plahvatab hukkamõist. Niisiis Kaalud on küll meister andestama, aga ta peab jälgima, et ta end sellega sisemiselt tasakaalust välja ei viiks.

Jaga

Vaata ka:

Eaten Alive

Millised on uue 13 tähtkuju Maokandja isikuomadused?

Maokandja ei ole just kõige uuem tähtkuju – esimest korda mainiti teda juba 2011. Aastal. …

sonn

Kuidas Sõnni südant võita?

Sõnni südame võidad kergesti, kui teed talle tema lemmiksööki. Taustaks pane mängima mahe muusika ja …

love

Sinu Sodiaagimärk näitab ära, milline partner sa oled.

ROTT — Rott on kirglik armastaja, kelle tunded on tihti nii sügavad, et neid on …

horoskoop

Lühim horoskoop. Sodiaagimärgid: Mida mõtlevad, räägivad,teevad.

Horoskoop kõikidest sodiaagimärkidest ja kogu olemus kokku võetuna ja kolme alagruppi panduna. Vaata mis sinu …