Laupäev , 2 märts 2024
suheminuaeg

Tähemärgid, kes oskavad andestada teistest paremini

KALAD
Kalad suudab kõigist kõige paremini näha, kuidas kõik inimesed ja nende teod on omavahel seotud, seetõttu mõistavad nad konfliktide tagamaid sügavamal tasandil. Kalad teab, mida tähendab tingimusteta armastus, ning tema suurim motivatsioon elus ongi seda armastust rakendada. Kalade vaatepunktist on viha pidamine, torkimine ja süüdistamine lihtsalt mõttetu, kuna ta igatseb üle kõige teistega üksolemist ja sulandumist. Kalad ise ongi andestuse kehastus. Samuti ei kannata Kalad blokeeringuid, tal on vaja olla pidevalt voolamises. Nii otsustab Kalad alati andestada, et saaks armastusejões edasi voolata.

VEEVALAJA
Veevalajal on andestamiseks märksa teistsugune põhjus kui Kaladel. Kuna Veevalaja ei tunne end keset emotsioonide tormi sugugi mugavalt, soovib ta saavutada alati pigem rahu ja tasakaalu, et säilitada oma kaine, jälgiv ja erapooletu meel. Veevalaja tahab üle kõige, et kõik oleksid omavahel sõbrad – kriisid ja draamad on tema jaoks piinlikud. Pealegi suudab ta näha ise kõike avaramast perspektiivist ning talle omases klammerdumata olekus on süüdistustest kinni hoidmine puhas aja- ja energiaraisk. Kuna emotsioonid teda ei domineeri, näib talle alati mõistlikum lihtsalt andestada.

KAALUD
Kaalusid motiveerib elus kõige rohkem suhetes harmoonia loomine. Ta on oma olemuselt diplomaat, seetõttu on ta alati valmis läbirääkimisteks ning tema eesmärgiks on saavutada rahu. Mõistagi teeb see teda väga andestamisaltiks. Enamasti Kaalud ongi suhetes andestaja pool ja kuna ta on nii kärme andestama, teeb ta seda vahel ka liialt rutakalt. Kaalud õpetab teistele hästi, kuidas suhetes harmooniat luua, ent siin on üks konks. Kui Kaalud kogeb liiga palju ühepoolset andestamist, võib see tema sisemised kaalukausid üks hetk pöördesse viia ning temas plahvatab hukkamõist. Niisiis Kaalud on küll meister andestama, aga ta peab jälgima, et ta end sellega sisemiselt tasakaalust välja ei viiks.

Vaata ka:

taroskoop minuaeg.com

Taroskoop – Laupäev 2 märts 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill) Kaart: Keiser. Täna on aeg võtta vastutus oma elu

armastushorokoopminuaeg.com

Armastuse Horoskoop – Laupäev 2 märts 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill) Täna on suurepärane päev romantika jaoks. Teie energia on

error: Sisu on kaitstud!