Wednesday , 1 December 2021
360 F 297808429 AqkcroLkZ3vImTIEsAWR7hTzaUZ2tOcu

Just need kolm tähemärki on kõige põikpäisemad.

SÕNN
Sõnn on kõigist sodiaagimärkidest kõige põikpäisem. Nad ei talu vähimalgi määral, kui keegi neile ütleb, mida ja kuidas nad tegema peaksid. Neil on vaja oma otsused kõik ise teha.
Kui nad on millegi suhtes otsuse vastu võtnud, on praktiliselt võimatu seda muuta. Nendega vaidlemine võib olla tohutult frustreeriv, kuna nad lihtsalt ei taha teisi arvamusi kuulda ega vastu võtta.
Ent nende jäikus tähendab, et neil on väga tugevad juured ning nad suudavad jääda rahulikuks ja maandatuks ka keset kõige tormisemat kaost.

KALJUKITS
Kaljukitsed armastavad rutiini ja kindlat korda. Neile meeldib, kui kõik on viimse detailini organiseeritud – niimoodi võivad nad olla kindlad, et nad on andnud endast parima oma eesmärkide saavutamise nimel.
Kaljukitsele ei meeldi kellegi teise pärast midagi muuta ja nad on tugevalt vastu muutustele, mida üritatakse teha viimasel hetkel. Neid ärritab tohutult, kui viimasel hetkel selgub, et nende plaane või ideid pole võimalik teostada nii, nagu nad seda planeerisid.
Kuigi Kaljukits on armastav ja hoolitsev sodiaagimärk, on tal tõeliselt raske teiste nimel kompromisse teha. Talle meeldib kõige rohkem, kui kõik läheb nii, nagu tema tahtis ja plaanis.

VEEVALAJA
Veevalaja sodiaagimärgi esindajad on tavaliselt äärmiselt targad ja intellektuaalsed ning nad teavad seda ise ka. Selle tõttu on nad endas kindlad ning usaldavad iseenda arvamust ja seisukohta rohkem, kui kedagi teist.
Samal põhjusel võivad Veevalajad käituda üsna äkiliselt ja ootamatult. Kui nad on kord midagi otsustanud, siis on nad selles kindlad. Nad ei usu, et keegi teine oleks osanud selle küsimusega kuidagi paremini toime tulla, kui nemad.
Olles tohutult iseseisvad ja sõltumatud, ei meeldi neile sugugi teiste käske täita. Nad eelistavad teha kõike endamoodi ning toimida elus iseendast lähtudes.

Jaga

Vaata ka:

Eaten Alive

Millised on uue 13 tähtkuju Maokandja isikuomadused?

Maokandja ei ole just kõige uuem tähtkuju – esimest korda mainiti teda juba 2011. Aastal. …

sonn

Kuidas Sõnni südant võita?

Sõnni südame võidad kergesti, kui teed talle tema lemmiksööki. Taustaks pane mängima mahe muusika ja …

love

Sinu Sodiaagimärk näitab ära, milline partner sa oled.

ROTT — Rott on kirglik armastaja, kelle tunded on tihti nii sügavad, et neid on …

horoskoop

Lühim horoskoop. Sodiaagimärgid: Mida mõtlevad, räägivad,teevad.

Horoskoop kõikidest sodiaagimärkidest ja kogu olemus kokku võetuna ja kolme alagruppi panduna. Vaata mis sinu …