Kolmapäev , 27 september 2023

Just need 6 tähemärki on kõige tujukamad.

Siin on 6 kõige tujukamat tähemärki ja kirjeldus, mis neid sellisel viisil reageerima paneb:

Vähk

Kui inimestelt küsida, kes on kõige tujukam sodiaagimärk, nimetatakse peaaegu esimesena Vähk. Vähid lihtsalt tunnevad kõike sügavamalt. Heas tujus olev Vähk jällegi külvab teid armastusega üle. Samas halva tuju korral sulgub ta endasse, et ei kahjustaks teisi oma negatiivsusega.

Vähi puhul on hea see, et ta sobib hästi kokku nende tähemärkidega, kes samuti tujusid ja emotsioone väljendada armastavad – nad mõistavad teineteist.

Kalad

Kalad võivad olla liiga tundlikud, mis mõjutab nende tujusid. Ka kõige väiksemad asjad võivad neid rivist välja lüüa ja otse kurbuse spiraali tõmmata. Tegelikult pole oluline, kas tegu on suure või väikse asjaga – Kalad on alati peaaegu kõigest mõjutatud. Kalad pole konfliktide lahendamises just kõige paremad. Neile ei meeldi end abituna tunda.

Õnneks suudavad Kalad oma tujudest üle saada ja kasutavad loomingulisi ettevõtmisi inspiratsiooniks. See, mis võib sinu jaoks pöörane tunduda, on Kalade jaoks väljendusvõimalus.

Skorpion
Skorpionid tunnetavad asju kirglikult ja nende tujud peegeldavad intensiivsust. Üks asi, mis kehtib Skorpioni kohta, on see, et nad ei suuda halba tuju varjata – see on neile lausa otsaette kirjutatud.

Kuigi Skorpionitele meeldib tunda intensiivseid tundeid, ei näe neid halva tuju korral kurba muusikat kuulamas või vihaselt poksikotti tagumas. Skorpionid soovivad, et nende tujud ajendaks neid tegutsema, olgu see siis kättemaks kellelegi, kes tegi haiget või viibida koos inimesega, kes neid armastavad ja vajavad.

Jäär

Jäär ei kavatse oma tundeid ja meeleolusid endas kinni hoida. Kui ta on su peale pahane, siis sa kindlasti ka kuuled seda.

Kuid see pole kõik – lisaks on Jäärad kindlameelsed ehk siis näitavad igal võimalusel oma võimu. Jäär teab väga hästi, et temaga on tükk tegemist, aga ta ei kavatse oma sõnade või tegude eest vabandama hakata.

Ükskõik, kui intensiivne Jäära tuju ka poleks, läheb see kiiresti üle. Ta lähtub tunnetest ja tuleb kõigega toime.

Kaalud

Kaalud peavad päris tihti oma sõbra või pereliikme käest küsima, ega keegi tema peale pahane pole. Vastus on tavaliselt eitav.

Kaalud kardavad, et on tahtmatult kedagi häirinud või haavanud ja see hirm sööb teda seesmiselt. Kaalud ei taha tujukad olla, aga nad ei saa sinna midagi parata, et kõiki neid emotsioone tunnevad – see hõlmad ka asju, mis pole otseselt nendega seotud.

Kaalud võtavad enda kanda teiste inimeste tundeid, aga satuvad seetõttu ise vaimsetesse raskustesse. Kaalude meeleolul on väga vähe sinuga pistmist.

Kaksikud
Kaksikud ei taha oma tujudega teiste enesetunnet alla tirida, aga nad ei suuda enda emotsioone vaos hoida. Kui keegi küsib Kaksikutelt, kas neil on halb tuju, vastavad nad tavaliselt, et kõik on korras. Samas loetlevad nad ikkagi vurinal ette «põhjused» mis häirib.

Halva tuju korral sukelduvad Kaksikud sotsiaalmeediasse ja veedavad seal aega seni, kuni tuju normaliseerub. Tihti kipuvad nad emotsioonidest lähtuvalt ka segaseid postitusi kirjutama, mille tõttu hiljem häbi tunnevad.

Selle asemel, et õnnelikku nägu teha ja teeselda, oleks Kaksikutele parem, kui nad oma tegelikke tundeid kohe tunnistaks.

Vaata ka:

spring break 2019 2

Nädala horoskoop 25.09 – 1.10.2023

Jäär Jäärade jaoks on see nädal hea aeg, et keskenduda oma karjäärile ja eesmärkidele. Oled …