-3.1 C
Tallinn
Neljapäev 16. märts 2023
HuvitavatJust need 4 tähemärki kes ajavad mehi hulluks.

Just need 4 tähemärki kes ajavad mehi hulluks.

Armastus ongi müstiline ja seda on raske sõnadega seletada. Seetõttu otsitakse sageli vastuseid astroloogiast, et paremini aimu saada, mida tulevik toob ja kuhu poole oma kallimat ostides üldse vaadata. Astroloogiast võib infot saada ka selle kohta, kui atraktiivsest vastassugupool sind üldse peab. Siin on Better Me vahendusel veidi huvitavat infot, mis võib sind üllatada. Need neli sodiaagimärki mõjuvad meestele eriti tugevalt ja ajavad neid pööraseks.

 

Kaalud

Kaaludest naised on tuntud oma ilu, õrnuse ja viisakate kommete poolest. Nad kannavad alati vaid elegantseid rõivaid ja neil on suurepärane maitse. Muidugi meeldivad neile ka kallid ehted ja parfüümid. Tänu enesekriitikale püüavad Kaalude märgi esindajad end kogu aeg parandada, mistõttu peetakse nende naisi väga lummavaks. Kaalude planeet on Veenus, nii et võid kindel olla, et armastusest teavad nad kõike.

 

 

Kaalud eelistavad enda kõrvale loomingulisi inimesi – näitlejaid, lauljaid, kirjutajaid, kunstnikke, muusikuid. Nad on naised, kes tahavad, et neid imetletaks. Nad on nagu vääriskivid, mis tuleb sametpadjal esile tõsta.

Kaaludest naine on pidudel alati tähelepanu keskpunktis. Tema juuresolek mõjub teistele inspireerivalt ning teeb tähtpäeva meeldejäävaks. Seevastu tema kontrollimise võid küll ära unustada, see katsegi oleks mõttetu. Mida rohkem sa Kaalusid survestad, seda kangekaelsemaks nad muutuvad. Tema südame võidad vaid meelituste ja leebe veenmisega.

 

 

Neitsi

Neitsid on naised, kes jäävad alati väärikaks, kuid on sellest hoolimata üsna emotsionaalsed. Tavaliselt varjavad nad oma tundeid ning jätavad oma salasoovid ja unistused saladuseks.

Neitsitel on laitmatud kombed ja nad käituvad nagu tõelised daamid. Nad võivad kedagi solvata vaid siis, kui on provotseerimise tõttu väga kaugele viidud. Neile meeldib muusika, kirjandus ja eriti kunst.

Meestele meeldib Neitsi tähtkuju esindajate juures enim nende uhkus ja külmus, mis neid nagu koisid tule ümber ligi tõmbab. Samuti hinnatakse nende lahkust, kannatlikkust, heasüdamlikkust ja pühendumist. Neitsid teavad alati, mida mehed tahavad, sest nad on analüütilised. Reeglina abielluvad nad hiljem kui eakaaslased.

 

 

Kaljukits

Kaljukitsest naised on välimuselt väga ilusad. Paljud peavad neid isegi täiuslikeks, kuna nad oskavad nii hästi oma vigu peita nii tööl kui isiklikus elus. Kaljukitsed ei taha oma nõrkusi välja näidata, sest neil on suur hirm jätta endast luuseri mulje.

Kaljukitsest naine teab väga hästi, millist meest ta vajab. Ta meelitab enda ligi hingesugulase tänu oma intelligentsile ja töökale loomusele. Kes on tema südame võitnud, peab seda kõrgelt hindama, sest Kaljukits peab truudust väga oluliseks ning ei andesta petmist mitte kunagi. Truudusetust mehest lahutab ta suurema vaevata.

Kalad

Iga mees unistab salamisi sellisest naisest. Na on väliselt pisike, õrn ja kaitsetu. Just selles välises nõrkuses tema võim seisnebki, sest iga mees tunneb end tema kõrval vägevana ning tahab teda kaitsta. Mehed tunnevad end Kaladest naiste kõrval tugevana ja on valmis oma naise õnne nimel tegema, mida iganes on vaja.

Kaladest naised on väga lummavad. Nende ümber on alati palju imetlejaid. Seda ei maks neile pahaks panna, sest nad on lihtsalt ongi nii müstilised ja hõrgud nagu käsitsi valmistatud kompvekid. Nad jäävad igas olukorras tõelisteks daamideks.

Veel artikleid