Kolmapäev , 28 veebruar 2024
Erakorralised uudised
woman g33376c5a7 640

Just need 3 tähtkuju ei suuda oma eksi unustada

Lõvi

Lõvi on uhke ja hästi armukade, tal on raske minna oma eluga edasi peale lahutust, eriti, kui tema lahku minna ei tahtnud. Ta ei näita aga midagi välja mitte kellelegi aga ta on võimeline tundide kaupa otsima oma eksi kohta infot internetist ja vihkama eksi uut kaaslast. Samal ajal kirjutab ta ise oma sotsiaalvõrkudes, et ta elu on nüüd palju parem. Tegelikult oma hinges ei saa ta sellest kunagi üle. Seega, kui su endine on sündinud Lõvi tähtkujus, siis kirjuta talle, tõenäoliselt mõtleb ta ikka veel sinu peale.

Kaalud

78% Kaalude tähtkujus sündinud inimestest mõtleb ikka veel oma eksi peale. Kaaludel on raske inimesi usaldada ja sellepärast on neil raske ka oma eluga edasi minna, kui suhe on läbi saanud. Mõte sellest, et nad peavad kõike otsast alustama uue inimesega, on nende jaoks hirmutav. Ta tahab, et teda armastakse ja hoitakse. Lahkuminek ei tule tema enda soovil tavaliselt. Ja ta ei ole selleks kunagi valmis.

Kalad

Kaladele ei meeldi sogases vees ujuda. Ja Kalad on just need, kellel on kõige raskem oma eksi unustada. Oma loomult on nad hästi romantilised ja sentimentaalsed. Kui keegi neile meeldib, kiinduvad nad ruttu ja teevad kõik, et teisel inimesel oleks hea. Neil on raske minna oma eluga edasi. Kalade tähtkujus sündinud inimesed armastavad armastust ja on suured unistajad, neil on raske minevikust lahti lasta. 88% Kalade tähtkujus sündinud inimestest kinnitavad, et nad igatsevad oma eksi järele ikka veel ning 91% uurivad sageli läbi sotsiaalmeedia, kuidas nende eksil läheb.

Vaata ka:

taroskoop minuaeg.com

Taroskoop – Neljapäev, 29. veebruar 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill): Kaart – Surm. See päev toob endaga kaasa suuri

candles g6b8e1541a 640

Inimjäänuste avastamine Võrus tekitab küsimusi

Täna keskpäeval avastasid Võru linna läbivatel möödujatel Räpina maanteel inimjäänused, mispeale kutsuti sündmuspaigale politsei. Juhtum

error: Sisu on kaitstud!