Esmaspäev , 4 märts 2024
Erakorralised uudised
tahemargid

Just need 3 tähemärki peavad sel nädal olema ettevaatlikumad.

Skorpion
Skorpion võib tunda järgmisel nädalal suuremat väsimust. Muidu on enesetunne hea aga ta on kurnatud ja veab õhtul jalgu järel. Viimasel ajal on ta elu kiire olnud ja nüüd on tal raske aega maha võtta. Ja selle tõttu kannatab ta stressi all. Skorpion ei lase kellelgi enda varvaste peal talluda ja salvab vajaduse korral. Sellepärast võib tema läbisaamine teistega muutuda järgmisel nädalal üsna keeruliseks. Aga muretseda ei ole vaja, kõige tähtsam on, et ta hoolitseks praegusel perioodil rohkem iseenda eest. Sest väsimus ja stress ei tee talle head. Järgmisel nädalal võib temaga üsna raske hakkama saada, eriti nendel, kes peavad Skorpioniga koos elama. Sest ta maandab oma pingeid teiste peal.

Pinged tekivadki tema suhetes teistega. Ja selle tõttu on lausa hädavajalik, et ta katsuks rahu leida ja puhkaks. Läheks nädalavahetuseks puhkama looduse keskele. Vaataks mõnda head filmi. Võtaks aega iseendale. Ja rahuneks maha. Samuti aitab mõne hea raamatu lugemine!

Lõvi
Lõvi puhul on parem, kui järgmisel nädalal rääkida temaga ainult väga valitud sõnadega. 15. novembri nädal on vaese Lõvikese jaoks tõeline väljakutse. Selleks, et tema suhted teiste inimestega liiga palju ei kannataks, peaks ta end rohkem ise tagasi hoidma. Ta on džungli valitseja, talle meeldib olla rambivalguses ja ta ei taha oma kohta teistele loovutada. Ta võib sattuda täiesti segadusse, kui ta ei saa olla tähelepanu keskmes. Õnneks ei käsi keegi tal krooni peast võtta, ta peab lihtsalt oma eesmärgid uuesti paika panema.

Eriti keeruliseks kujuneb tema jaoks järgmise nädala reede õhtu. Novembrikuu ei ole tema jaoks olnud kõige parem. Planeedid panevad mitmel korral ta kannatuse proovile. Ja reede õhtune täiskuu toob talle kaasa veelgi probleeme lisaks nagu poleks veel vähe. Sellel ajal võib ette tulla igasuguseid takistusi, viivitusi ja kohustusi. Täiskuu Sõnnis muudab ta eriti emotsionaalseks ning võib põhjustada materiaalseid probleeme lähedastega. Lõvi peab võtma vastutuse oma tegude eest, kui ta ei taha, et ta suhted kannatada saaksid.

Sõnn
Sõnnike armastab oma ilusat ja harjumuspärast elu, talle meeldib rutiin ja rahu, mis teda ümbritseb. Järgmine nädal aga paiskab ta elus kõik tagurpidi. Ja süüdi on selles Merkuur Skorpionis, kes tekitab suurt segadust. Selle tõttu läheb kõik valesti, Sõnnike peab liikuma otsekui läbi udu edasi, teadmata, mis teda ees ootab. Sõnn peab valima väga hoolikalt oma sõnu ja mõtlema enne, kui tegutseb, kui ta ei taha tormata vales suunas. Ja see ei puuduta ainult tema tööalast elu vaid ka eraelu.

Sõnn on tavaliselt väga ettevaatlik, nüüd aga ei leia ta oma kohta lähedastega koos olles. Suhted teistega võivad muutuda keerulisemaks. Võib juhtuda, et ta ei tea enam, mida sellest kõigest arvata. Kõige parem, kui ta oleks lihtsalt järgmisel nädalal ettevaatlik ja ootaks, kuni see olukord möödub. Marss Skorpionis toob Sõnni ellu palju takistusi sellel nädalal ja sellepärast ei maksa tuuleveskitega võidelda, vaid võtta asju rahulikult ning oodata, kuni torm üle läheb.

Vaata ka:

man g15686e850 640

4 pisiasja, mida mehed pärast lahutust naistelt otsivad

Pärast lahutust võivad meeste ootused ja vajadused suhetes oluliselt muutuda. Nad võivad otsida omadusi ja

ian schneider PAykYb 8Er8 unsplash

3 viisi, kuidas kedagi nii hästi armastada, et ta tunneks end teie suhetes turvaliselt

Armastuse väljendamine viisil, mis paneb teie partneri end suhtes turvaliselt tundma, on suhete alustala. Siin

error: Sisu on kaitstud!