Esmaspäev , 4 märts 2024
Erakorralised uudised
vicky sim mj51pZwan9c unsplash

Just need 3 tähemärki oskavad ellu jääda rasketes tingimustes

Ambur

Amburi võlurelvaks ka kõige äärmuslikemates ja raskemates elusituatsioonides on tema huumor, usk ja optimism. Mis ka ei juhtu, ta suudab anda sellele laiema tähenduse, nii et kokkuvõttes on kõik millekski hea ja kasulik. Ambur suudab säilitada lootust ja inspireerida ka teisi, kes lootuse ammu kaotanud.

Skorpion

See ei tule üllatusena, et taassündimise meistril Skorpionil on loomupärased anded nahka vahetada, lasta vanal surra ning uuel sündida. Skorpion sisimas lausa naudib selliseid olukordi, kuna saab niimoodi kontakti oma tugeva seesmise väe ja elujõuga. Skorpion ei karda lõppusid – ta sukeldub neisse pea ees ning tuleb oma sisemise tule jõul taas välja. Kõik Skorpionid omavad elus mingil määral äärmuslikke kogemusi.

Sõnn

Sõnn on sodiaagiringi kõige tugevam ja vastupidavam märk. Erinevalt Skorpionist ei sukeldu ta kuskile ega korralda võimast tule ja vee mängu, vaid püsib lihtsalt paigal, seal kus ta on. Sõnn veab end läbi kõige keerulisemate aegade ja tumedamate aukude puhtalt oma sisemise inertsiga ning teda tõmbab alati elu, tärkava looduse ja meelelise naudingu poole. Sõnni elus pistab ka pärast suuremat katastroofi värske rohulible taas pea välja.

Vaata ka:

taroskoop minuaeg.com

Taroskoop – Pühapäev 3. märts 2024

Jäär: Kaart: Keiser Tähendus: Täna on hea päev oma autoriteedi ja juhtimisoskuste kasutamiseks. Võid tunda

stress

Hirmutavad tõed selle kohta, mis juhtub teie kehaga, kui olete stressis

Stress mõjutab meie keha ja vaimu mitmel viisil, sageli rohkem, kui me aru saame. Siin

error: Sisu on kaitstud!