Neljapäev , 29 veebruar 2024
Erakorralised uudised
solen feyissa iurEAyYyU c unsplash

juhised tegutsemiseks: Kuidas toimida, kui keegi on loonud teie nimel Facebookis libakonto

Kui keegi on loonud teie nime all võltsitud Facebooki konto, on oluline tegutseda kiiresti, et kaitsta oma identiteeti ja mainet. Siin on sammud, mida peaksite järgima:

  1. Teatage Facebookile: Facebookil on protsess võltskontode teavitamiseks. Te peaksite minema võltsitud konto profiilile ja klõpsama kolme punkti ikoonil profiili kõrval. Valige „Anna teada“ või „Report“ ja järgige juhiseid, et teavitada Facebooki, et keegi on loonud konto teie nimega.
  2. Koguge tõendeid: Tehke ekraanipilte võltskontost ja kõikidest tegevustest või postitustest, mis võivad olla kahjulikud või eksitavad. See informatsioon võib olla kasulik, kui peate tõestama oma juhtumit Facebookile või isegi õiguskaitseorganitele.

  1. Teavitage sõpru ja perekonda: Andke oma sõpradele ja pereliikmetele teada, et keegi on loonud teie nime all võltskonto, et nad ei arvaks, et see on tegelikult teie.
  2. Kontrollige oma privaatsusseadeid: Kui keegi on loonud teie nime all võltskonto, on hea mõte üle vaadata ja vajadusel karmistada oma praeguse Facebooki konto privaatsusseadeid.

  1. Jälgi reaktsiooni: Jälgige, kas Facebook võtab teie raporti alusel midagi ette. Kui te ei näe mingit tegevust või kui võltskonto jätkab tegevust, võite kaaluda uuesti raporteerimist või isegi õiguskaitseorganite poole pöördumist.
  2. Ennetamine tulevikuks: Kaaluge tugevate paroolide kasutamist ja kahefaktorilist autentimist, et kaitsta oma kontosid tulevikus sarnaste rünnakute eest.

Pidage meeles, et Facebook võtab võltskontosid ja identiteedivargust väga tõsiselt. Teie teatatud info aitab neil võtta vajalikke samme võltskonto sulgemiseks.

Vaata ka:

90523589 2910115582368687 8203878982697877504 o

29.02.24 Ööpäeva liiklusinfo ja õnnetused

Eile toimus 2 liiklusõnnetust. Juhtimiselt kõrvaldati 1 alkoholi või narko tarvitamistunnustega sõidukijuhti. Liiklusõnnetused 28.02.2024 kella

horoskoop

Horoskoop – Neljapäev 29 veebruar 2024

Sõnn (20. aprill – 20. mai): “Arutelud sõprade, partnerite ja avalikkusega on täna edukad. Keegi

error: Sisu on kaitstud!