Sunday , 28 November 2021
christmas ge8b83d2ea 640

Jõulud on tulemas. Kingisoovitused tähtkujude järgi.

Jäär (21. märts – 19. aprill)
Jäär on otsekohene. Talle meeldivad üllatused. Uurige sellegipoolest, milline maitse ja millised soovid tal on ja mängige üllatuse peale. Te võite ka talle organiseerida üllatuspeo ja hoida kõiki osalisi saladuskatte all. Tehke midagi originaalet, sest jäär on väga loominguline. Jäärale meeldivad ka kallid ja ekstravagantsed asjad, tal on väga hea maitse, sellepärast olge ettevaatlik kingitust valides.
Sõnn armastab asju ja talle meeldiks, kui te kingite talle midagi, millega ta saab oma kodu kaunistada. Sõnn on väga materialistlik, eelistage kingitust, mis silma hakkab ja mida ta uhkusega näidata võib. Sõnnile meeldib kõik, mis on luksuslik. Et tema tundeid puudutada, kinkige talle SPA pakett, hea parfüüm, gurmeekorvike, pudel head veini.

Loe ka:  Horoskoop – Loe mida toob jõulukuu igale tähemärgile

Kaksikud ( 21. mai – 21. juuni)
Kaksikute tähtkuju all sündinud on uudishimulikud ja intelligentsed, neid rõõmustavad kõik kingitused, kus ta saab oma aju ära kasutada. Kinkides talle raamatu, mis räägib tema hobist või huvialast, on ideaalne valik. Te võite sobitada nuputamise koos mänguga ja pakkuda talle mõne laua-, video- või strateegiamängu. Kõik see, kus ta saab oma pead ära kasutada, on sobilik.
Igavene kollektsionäär ja kirglik oma huvialadega, kasutage juhust ja kinkige talle mõni uus kollektsioonikott või juveel.

Vähk ( 22. juuni – 22. juuli)
Vähk on oma loomult tundlik ja armastab lähedust, tema jaoks on oluline juba see, et te tema peale mõtlete. Kingitus pole tähtis, oluline on, et see tuleb südamest. On selleks siis sümboolne lillekimp meenutamaks mingit sündmust või personaliseeritud ese. Vähi tähtkujus sündinule sihtige ainulaadset kingitust, mis on tema jaoks mõeldud, kingitus, mis on valmistatud ise oma kätega kogu armastusega või kingitus tema kodu jaoks, midagi, mis muudab kodu hubaseks nagu küünlad, pildiraam, vaip, maheda valgusega laualamp.




Lõvi ( 23. juuli – 22. august)
Lõvi tähtkujus sündinud inimesele on vaja kingitust sõna otseses mõttes. Siin koonerdamisega ei tee midagi ära ja ei maksa kõhelda kingitustega, mis pimestavad. Kinkige talle midagi, mis teda tõstab ülespoole ja ärge kõhelge kinkimast kvaliteeti kvantiteedi asemel, firmat, sära, haruldast eset, mis tekitab kadetsejaid, viimast moeröögatust, õhtusöök parimas restoranis, nädalavahetus lossis…
Lõviga tuleb elegantne olla, see on loomade kuningas kellele meeldib särada, et silma paista.

Neitsi ( 23. august – 22. september)
Neitsile meeldivad praktilised kingitused, pigem kui kõik pisiasjad, millega midagi peale pole hakata. Kinkige talle midagi, mis tema igapäevaelu kergendavad, mõni köögiriist, vaikne tolmuimeja, raamat, mis ta kogumikust puudu on, lauaserviis, et vanan välja vahetada, kardinad, mida ta juba ammu soovib; mingi ese, mis võib sellele pragmaatilisele isikule kasulik olla ja te võite kindel olla, et valmistate talle rõõmu.

Kaalud ( 23. september – 23. oktoober)
Kaalude tähtkuju all sündinud on väga peene maitega. Et neile rõõmu teha, panustage elegantsile. Kingitus peab olema ilus ja harmooniline. Pole vaja otsida originaalsust, te võite jääda klassikalise kingituse juurde, nii vormi, kui värvi poolest. Kõige tähtsam on, et kingitus oleks peenejooneline, nagu meigikarp, must pitspesu, tema lemmik lõhnaõli, iluprotseduur ilusalongis, elegantne juveel, mansetinööbid. Kui te ei tea, mida kinkida, kutsuge ta parimasse restorani!




Skorpion ( 24. oktoober – 22. november)
Skorpion tunnetab kõiki emotsioone mitmekordselt. Ta on väga kirglik, seega teil ei jää muud üle, kui leida tema huviala, mis teda köidab: mõni spordiala, kunstiliik või muu. Leidke kingitus, mis seostub tema kirega ja mis tagab tema huvi: kontserdipilet, mille pääsmed on leidmatud, langevarjuhüpe, huvitava maitsega kook… Kui ta on sportlik, kinkige talle  kart-autoga sõit, lennukituur… kingitus, mis tõstab adrenaliini.

Ambur ( 23. november – 21. detsember)
Ambur on väga lahke ja talle meeldib pigem anda, kui vastu saada. Seega pole vaja hakata vaeva nägema kingitusega. Tehke midagi temaga koos, mõni pidu, õhtusöök, kontsert, jalutuskäik. Kui te tingimata tahate midagi kinkida, andke oma panus et finantseerida tema järgmist reisi või sanatooriumikuuri, seiklusekohvrit või mõnda mängu, mida sõpradega mängida saab.

Kaljukits ( 22. detsember – 19. jaanuar)
Kaljukits on väga materialistlik, kes planeerib oma soovid oma ambitsioonide järgi. Valige klassikaline kink, mis vastab tema soovidele, sest tema soovid on pigem hästi organiseeritud. Valige näiteks traditsiooniline kingitus, mis alati läbi läheb, nagu klassikaline lõhnaõli, nahast käekott, käekell või hea pudel tema lemmikjooki. Kokkuvõttes, panustage tradistioonilise ja kaljukitse hea maitse peale.

Veevalaja ( 20. jaanuar – 18. veebruar)
Veevalaja on kõige tänapäevasem ja modernsem. Tema jaoks ideaalne kingitus peab olema midagi uut, originaalset ja ennekuulmatut. Kinkige talle viimase tehnoloogia saavutustest midagi, uus ja paremate võimalustega telefon. Leidke talle tema unistuste ese – mälupulk, mis võimaldab ka kaamerat teha. Või siis paunstage ainulaadse poole, mõni haruldane kollektsiooniese või haruldane raamat.




Kalad ( 19. veebruar – 20. märts)
Kalade tähemärgi all sündinud on väga sensuaalsed. Neil on kahtlemata kuues meel, see, mis kõike eriti tugevalt tunda võimaldab. Sellepärast paljud kalad armastavad selliseid asju, mis võimaldavad praktsiseerida esoteerikat. Panustage massaaziseanssile, eeterlikele õlidele, küünaldele, mis loovad atmosfääri; kehahooldusele; joogaseanssile, taro kaartidele jne.

Jaga

Vaata ka:

love

Sinu Sodiaagimärk näitab ära, milline partner sa oled.

ROTT — Rott on kirglik armastaja, kelle tunded on tihti nii sügavad, et neid on …

horoskoop

Nädala horoskoop 28. november – 5. detsember 2021

Jäär 21. märts – 20. aprill Jäär tunnetab juba nädala alguses otsekui värske õhu juurdevoolu …

horoskoop

Lühim horoskoop. Sodiaagimärgid: Mida mõtlevad, räägivad,teevad.

Horoskoop kõikidest sodiaagimärkidest ja kogu olemus kokku võetuna ja kolme alagruppi panduna. Vaata mis sinu …

horoskoop

Horoskoop – Pühapäev 28 november

Jäär 21. märts – 20. aprill Täna te parema meelega põgeneksite iseenda eest ja unustaksite …