Esmaspäev , 22 aprill 2024
Erakorralised uudised
madison koduleht taust 2021.09

Jaak Madison ei eita, et vaktsineerimine vähendab läbipõdemise ohtu

Jaak Madison ei eita, et vaktsineerimine vähendab läbipõdemise ohtu ja on pigem kasulik. Siiski leiab ta, et koroonaviiruse levikut saab peatada kiiremini, kui vaktsineeritud testiksid end samuti, kasvõi apteegi kiirtestidega.

Peale suurt meeleavaldust Vabaduse väljakul on EKREst saanud justkui vaktsiinivastaste etalon, erakond kes õhutab inimesi mitte vaktsineerima.

Jaak Madison rääkis Elu24-le, et nii need asjad päris ei ole. Madison on ka ise vaktsineeritud ja ei eitagi selle tõhusust. «Loomulikult vaktsineerimine vähendab raske läbipõdemise ohtu ja on pigem igati kasulikum kui kahjulik.» Siiski leiab ta, et riigi eesmärk peaks olema viiruse leviku pidurdamine kõigi hulgas ja selleks ei saa tema väitel olla vaid vaktsineerimine.

Madisoni arvates on jabur mitte lubada avalikesse kohtadesse mittevaktsineerituid, kes on end testinud ja saanud negatiivse tulemuse. «Test näitab kõige kiiremini inimese ohutust või ohtlikkust ning testima peaks avalikes kohtades kiirtestiga ka vaktsineerituid, sest praegusel juhul on fakt see, et vaktsineeritud võivad samuti haigestuda ja levitada viirust seda enese teadmata,» leiab ta, et asi võiks olla võrdne nii vaktsineeritutele, kui ka vaktsineerimata inimestele.

Loe edasi SIIT
Allikas Postimees.ee

Vaata ka:

Taroskoop- Esmaspäev 22 aprill 2024

Täna, 22. aprillil 2. aprillil 2024, on Päike Sõnnis, tuues kaasa rahu ja tasakaalu energiat.

horoskoop

Horoskoop – Esmaspäev 22 aprill 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill): Võtke aega enda eest hoolitsemiseks ja stressi maandamiseks. Pöörake

error: Sisu on kaitstud!