Sunday , 26 September 2021
unnamed 1

Iseseisvuse taastamise 30. aastapäeva kontsert sai valitsuselt eriloa

Iseseisvuse taastamise 30. aastapäeva kontsert sai valitsuselt eriloa

Valitsus otsustas tänasel kabinetinõupidamisel anda eriloa Eesti iseseisvuse taastamise 30. aastapäeva kontserdi „Vaba Eesti!“ korraldamiseks Tallinna lauluväljakul 20. augustil, sest tegu on ülekaaluka ühiskondliku ja riikliku huviga üritusega. Kontsert korraldatakse täielikult kontrollitud üritusena, mis tähendab, et üritusele pääsevad vaid need, kes on COVID-19 vastu vaktsineeritud, COVID-19 läbipõdenud või teinud testi, mille tulemus on negatiivne.

Kontserdile oodatakse kuni 10 000 pealtvaatajat ning 650 esinejat ja korraldajat. Pealtvaatajatest 5000 inimest saavad kutsed ning 5000 inimest saavad tasuta pileti soetada vabalevist. Pealtvaatajad on kontserdil sektorite kaupa hajutatud ja sissepääsu juures kontrollitakse COVID-19 tõendit. Kohapeal on ka kiirtesti tegemise võimalus.

Terviseamet on andnud omapoolse hinnangu ja soovitused kontserdi riskiplaanile ning nendega arvestamisel on praeguse riskihinnangu kohaselt ürituse korraldamine võimalik. Riigikantselei koos ürituse korraldajaga tagab Terviseameti juhiste järgimise.

Rohkem infot iseseisvuse taastamise 30. aastapäeva ürituste kohta: https://30aastat.ee/

Valitsuse kommunikatsioonibüroo

Jaga

Vaata ka:

ekre

EKRE laus vale oma valijatele, et valitsus tahab langetada pensione ja lastetoetusi 25% võrra. Kurb on see, et nende vailjad usuvad ka seda.

EKRE laus vale oma valijatele, et valitsus tahab langetada pensione ja lastetoetusi 25% võrra. Kurb …

vaktsiin

Tallinna Ülikooli professor: Mittevaktsineerituid tuleb survestada, sest demokraatias peab lõpuks vähemus alluma enamusele.

Tallinna Ülikooli professori, kasvatusteadlase Mati Heidmetsa hinnangul oleks pidanud vaktsineerimisvastaste suhtes karme sammu astuma juba …

Tarokaart

Pühapäev 26.09 Tarokaart on MÜNDID RÜÜTEL

Pühapäev 26.09 Tarokaart on MÜNDID RÜÜTEL Sinu jaoks on täna oluline see, et kõikides asjades …

12586772t1h39c1

Loe, kuidas saab Kirsti Timmeri vastuvõtule.

Kirsti Timmer on hinnatud selgeltnägija, kelle juurde aega on väga raske saada, sest järjekorrad on …